Вступна кампанія 2021 датах

4
Время чтения: 3 минуты

 

Вступна кампанія до ВНЗ України, як не дивно з урахуванням поточних обставин, дуже навіть зрозуміло описана в Наказі МОН. Нас з вами чекає насичене літо. Збирайте документи і вперед. У цій статті ми зібрали всі важливі дати.

 

Розклад вступу до ВНЗ в 2021 році

 

Розклад і графік відрізняється в залежності від категорії випускників:

 

  1. Випускники, які претендують на денну форму навчання і мають сертифікати ЗНО за період з 2018 по 2021 роки.

 

Абітурієнти повинні зареєструвати особистий кабінет до 1 липня поточного року і подати заяву з документами в період з 14-го по 23-е липня (до 18:00). Вступні іспити не передбачені. Рейтинговий список буде опублікований 28 липня.

 

Зарахування на контракт планується провести не пізніше 30-го вересня. Претенденти на місця державного замовлення дізнаються свою долю 9 серпня. Якщо після подачі документів потрібно виконання додаткових вимог, граничний термін – 2 серпня (до 18:00). Перехід на вакантне бюджетне місце можливий не пізніше 19 серпня.

 

  1. Випускники, які планують вступити на денну форму за співбесідою.

 

На подачу документів і заяви відводиться 2 дні – з 14-го по 16-е липня (до 18:00). Вступні іспити будуть проводитися з 17-го по 19-е липня. Результати будуть оголошені в полудень 20-го липня, а зарахування на бюджет – не пізніше 15:00 23-го липня. Виконання вимог для зарахування не може бути пізніше 10:00 дня зарахування. Студенти на контрактній формі отримують свій статус 30-го вересня.

 

  1. Випускники, що надходять на денну форму зі вступними іспитами за квотою.

 

Документи приймаються з 14-го по 16-е або 22-е липня (до 18:00). Іспити проводяться в період з 1-го по 13-е липня. Для майбутніх контрактників цей термін продовжується до 23-го липня. Автоматичний розподіл бюджетних місць і публікація результатів будуть зроблені 28 липня.

 

Кінцевий термін виконання вимог для зарахування – 2-го серпня (до 18:00). Зарахування – 9-го серпня на бюджет, 30-го вересня – на контракт. Перехід на бюджетне місце, що звільнилося – 19-го серпня.

 

  1. Випускники, які претендують на денну форму навчання, що вступають шляхом виконання творчих конкурсів. Не військові.

 

До 1-го липня 2021 року проводиться реєстрація електронного кабінету. Документи приймаються протягом дев’яти днів з 14-го липня по 23-е липня (до 18:00). Вступні іспити проводяться з 1-го по 23-те липня для контрактників і по 13-те липня для бюджету. Результати будуть опубліковані 28-го липня. Дати надходження на бюджет контракт і переводу на вакантні місця аналогічні минулим варіантам.

 

Правила та терміни прийому щодо вступу в спеціалізовані військові навчальні заклади регулюються окремими нормативними актами і внутрішнім становищем. Вони доступні на офіційних сайтах. Граничним терміном виключення студентів, зарахованих на інші бюджетні місця, є 20-е липня

 

Вступ магістрів

 

Для абітурієнтів за спеціальністю «Право» та «Міжнародне право» вступна компанія почнеться в травні. Додаткові фахові іспити будуть проводитися в період з 11-го до 29-го травня або з 19-го по 30-е липня. Реєстрація буде проводитися з 11-го травня по 3-е червня (до 18:00). На прийом документів відводиться термін з 22 по 25 червня без іспитів, і з 15-го по 23 липня в решті випадків.

 

Вступні іспити будуть проводитися 30-го червня і 2-го липня. Результати автоматичного розподілу бюджетних місць публікуються не пізніше 2-го серпня. Вимоги зарахування на бюджет повинні бути виконані до 7 серпня до 18:00. Безпосереднє зарахування до магістратури буде 12-го серпня. Перехід на місце, що звільнилося – до 19-го серпня.

 

Що стосується вступу до магістратури за іншими спеціальностями, терміни ідентичні, крім пункту про вступні іспити. Для їх проведення відводиться період з 19-го по 30-е липня. Перехід на звільнені бюджетні місця не передбачено.

 

Форма подачі документів

 

Для реєстрації достатньо заповнити електронну форму. Особиста присутність і письмовий варіант потрібно тільки у виняткових випадках. Наприклад, коли прізвище або інші дані не збігаються в сертифікаті, паспорті чи дипломі.

 

У паперовій формі завжди подають документи абітурієнти-іноземці або особи без громадянства. Ця ж схема застосовується, якщо абітурієнт має намір вдруге отримати безкоштовну освіту за бюджетні кошти, а також, якщо доказом наявності освіти є документ іноземного зразка.

 

Кількість поданих заявок обмежена – 5 на бюджет і до 30 на контрактну основу з конкурсам. Для складання рейтингу абітурієнтів та оцінки їх рівня застосовується бальна система

 

А компанія «Диплом Центр» стане вашим надійним помічників на кожному етапі навчання.

Залиште відгук

Ваш e-mail не буде опублікований

ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ