Есе

Есе

від
1 дня
від
300 грн.
Гарантія
До захисту
Унікальність
від 65%

icon

Безкоштовні доопрацювання в будь-якій кількості до
самого захисту

icon

Всі роботи оформляються відповідно до ДСТУ і перевіряються на плагіат (Unicheck та ін.)

icon

Всі наші автори - перевірені роками фахівці. Ніяких фрілансерів

Як ми працюємо

  Оригінальність роботи: 

  %

  Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

  ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

  Наш офіс знаходиться в м.Київ. Ви можете внести оплату при оформленні замовлення. Наш менеджер видасть Вам квитанцію з печаткою про внесення коштів

  ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ БУДЬ-ЯКОГО БАНКА

  Якщо у Вас немає карти Приватбанку, немає можливості приїхати до нас в офіс - зверніться до нашого менеджера і він надасть інструкцію для оплати кредитною карткою будь-якого банку світу

  ОПЛАТА ПРИВАТ24

  Якщо у вас немає карти Приватбанку і немає можливості приїхати в офіс - платите прямо на сайті

  • 01

   Оформляєте заявку

   Заповнення займе не більше 3 хвилин

  • 02

   Спілкуєтесь з менеджером

   Будь-яким зручним для вас способом: Viber, Telegram, email або по телефону

  • 03

   Вносите передоплату

   50% від вартості роботи

  • 04

   Отримуєте готову роботу

   Сплатіть залишок і скачайте готову роботу

  Дізнатися вартість

  Як вибирати вид есе?

  Теорія знає безліч видів есе. Суть визначає зміст, а зміст – форму. Це і лежить в основі вибору. У переважній більшості такі завдання актуальні для гуманітарних напрямків, але далеко не обмежуються сферою філології. У написанні можна використовувати один з декількох різновидів есе:

  • аргументація;
  • визначення;
  • причина і наслідок;
  • ілюстрація;
  • порівняння;
  • класифікація;
  • розповідь.

  Есе можна писати у вигляді біографії, рейтингу якихось предметів, власних міркувань, доказів. Політ думок найрізноманітніший. Але не можна повністю відходити від наукової складової. Грамотність, точність фактичних даних, обґрунтованість, і, звичайно ж, унікальність обов’язкова. Який би вибір не був зроблений, ці умови завжди мають бути дотримані.

   Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

   Чи можна замовити написання есе?

   Навіть потрібно, якщо в цьому є необхідність. Звертайтеся за послугами професіонала, коли немає часу, розуміння, що і як писати, бажання робити все самому. Есе все ж – творча робота. Для неї потрібно натхнення (хто б що не говорив), а ще знання, адже думки повинні ґрунтуватися не просто на фантазії і емоційному пориві, а й на інтелектуальному досвіді.

   У компанії «Диплом-Центр» можна замовити будь-який вид студентської роботи, в тому числі курсову та реферат, і отримати відмінний готовий результат точно в обумовлені терміни. Ми працюємо з різними форматами і тематиками, пропонуємо цікаві ідеї, демонструємо бездоганне виконання. Ваше есе буде по справжньому авторським і найкращим чином відобразить потенціал.

   Писати есе цікаво. Нашим авторам є чим поділитися. Цьому передує великий досвід. Ми прекрасно розуміємо значення такої роботи – розкрити потенціал і продемонструвати кращі навички студента. Прогалини в знаннях є у всіх. Ваше завдання – вчасно прийняти грамотне рішення, адже в цьому і полягає суть освіти теж.

   Замовлення на ваші есе виконуються в найкоротші терміни. Теми – різноманітні, ідеї – багатогранні. Надаються гарантії та, при необхідності, безкоштовні доопрацювання.

   Відгуки

   rewiews Відгуки наших
   замовників
   rewiews 4,9
   rewiews Ref-rating
   rewiews 4,5
   rewiews Google
   rewiews 4,7
   rewiews Rating
   rewiews 4,9

   Якщо вас вводить в подив саме слово есе, не кажучи вже про його написання, не поспішайте впадати у відчай. Немає безвихідних ситуацій. Але є складні питання. Наприклад, який вид есе вибрати, як не допустити помилок, що писати і чому не можна сильно мудрувати? По порядку.

   Есе: що означає такий формат роботи?

   Красиве, хоч і не зрозуміле слово, це французьке спадщина. Нарис, спроба – так воно перекладається. Але в освітньому середовищі значення дещо інше – невелике оповідання в критико-публіцистичному стилі, присвячене певній проблемі та темі, але переважно відображає суб’єктивну, авторську позицію.

   Есе – це:

   • простота викладу,
   • яскраве емоційне забарвлення,
   • інтелектуальна основа,
   • невимушеність,
   • парадоксальність,
   • відкритість.

   Простіше кажучи, це такий майданчик, на якій діє правило студента. Автор може висловитися, виразити свою думку, в написанні роботи використовувати власні доводи і аргументи. А ще в форматі есе автор відображає свій особистісний характер сприйняття і осмислення проблеми. У цьому специфіка і особливість такого завдання. Правило – це домінування свого над загальноприйнятою теорією.

   І, до речі ніхто не зобов’язує писати так, щоб значення есе було виключно в позитивному ключі. Негатив, негативні позиції, протистояння не забороняються. Просто у роботи повинна бути структура, і не повинно бути лайки, жорсткого жаргону, грубого сленгу. Тобто важливо, щоб все було в рамках пристойності.

   Не знайшли, що шукали?

   Задайте питання прямо менеджеру

   Right Menu Icon