Замовити есе

icon

Есе

від
1 дня
від
250 грн.
Гарантія
До захисту
Унікальність
від 65%

icon

Дотримання термінів

icon

Безкоштовні доопрацювання

icon

100% Оригінальний текст

Дізнайтесь вартість есеБезкоштовно

  Оригінальність роботи: 

  %

  Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

  Відгуки

  Максим
  Курсова робота

  Я б хотів поділитися своїми враженнями щодо співпраці під час написання моєї курсової роботи. Курсова була написана професійно, з дотриманням всіх наукових стандартів та вимог мого університету. Я був вражений глибиною дослідження моєї теми. Також ретельно підібрали літературу та джерела, які були необхідні, і це позитивно позначилося на якості. Дякую!

  Андрій
  Курсова робота

  Диплом Центр — це найкращий вибір для студентів. Я замовив у них дипломну роботу і отримав чудовий результат. Велике спасибі за професійну підтримку!

  Олена
  Курсова робота

  Замовила курсову роботу і залишилася дуже задоволеною результатом. Якість виконання на високому рівні, терміни дотримуються. Дякую!

  Максим
  Дипломна робота

  Задоволений якістю дипломної роботи. Фахівці продемонстрували глибоке розуміння теми, забезпечивши науковий зміст та оригінальність. Замовлення виконали вчасно, врахувавши всі вимоги. Рекомендую компанію усім студентам

  Вікуся
  Дипломна робота

  Замовила тут дипломну з педагогіки за порадою одногрупниці. Ціна одразу здалася зависокою, але заради цікавості залишила заявки у інших компаній. Виявилося, шо це найдешевша 😂 Але якість дійсно класна! Так, трохи по термінам затримали, але надіслали перший розділ, який я змогла показати керівнику, щоб той заспокоївся, що я щось пишу😂 Роботою залишилася задоволена і я, і мій керівник її високо оцінив. Тож тепер я можу сміливо радити цю компанію — я ціни чудові, і якість прекрасна! Ловіть серденько ❤

  Олексій
  Магістерська робота

  Рівнем професіоналізму «Диплом Центр» вражає. Вони не лише висвітлили тему магістерської, а й додали новий погляд на проблему, розширивши її контекст. Роботу виконали вчасно та з врахуванням всіх вимог. Дякую вам за високу якість та індивідуальний підхід. Рекомендую для студентів, які цінують якість та професіоналізм

  Наталія
  Курсова робота

  Дуже задоволена виконаною роботою компанії. Вони не просто написали курсову, але й врахували всі її індивідуальні особливості. Якість мене вразила: чітка структура, глибокий аналіз та оригінальний підхід. Я висловлюю велику вдячність за вчасність та професіоналізм. Рекомендую «Диплом Центр» для якісних курсових та не тільки)

  Анна
  Курсова робота

  Їх підхід до написання курсової мене вразив: глибокий аналіз теми, точність та оригінальність. Фахівці продемонстрували високий ступінь відповідальності та творчості. Моє замовлення було виконано вчасно з урахуванням всіх вимог. Рекомендую «Диплом Центр» як надійного партнера у написанні курсових усім студентам!

  Ліна
  Звіт з практики

  Замовивши звіт з практики, отримала не тільки чіткий опис досвіду, але й відмінний аналіз та рекомендації. Фахівці виявилися відповідальними та компетентними. Зручне спілкування та швидкість виконання залишають приємні враження. Однозначно рекомендую цю компанію!

  Карина
  Курсова робота

  Заказывала курсовую. Была готова в обговорённый срок. Работают профессионалы, очень понравилось качество, цены адекватные. Спасибо вам огромное.

  Слава
  Дипломная работа

  Заказывал тут дипломную по экономике. Все было отлично — план сделали, писали по разделам, замечания препода вносили и переделывали, пока тот не был доволен. Уникальность подтянули столько, сколько нужно было. Еще и презентации с докладом бонусом сделали. Спасибо вам! Все сдал и защитился!!

  Анюта
  Дипломная

  Заказывала дипломную работу по психологии. Мне очень понравилось сотрудничество и сам диплом был написан качественно, интересно и исследование подано с расчетами и выводами. В общем, и я, и мой научрук остались работой довольны)

  Женя
  Курсова робота

  Заказывал тут курсач по политологии. Тема сложная (для меня), но автор написал так доступно и четко, что даже мне стало понятно. Спасибо, защитился норм.

  Галина Б.
  Курсова робота

  Зверталася у дану компанію вже не один раз. Мені сподобалися ціни і терміни виконання. Роботи завжди отримувала вчасно. Нормальні доступні ціни за якісну працю. Дякую

  Екатерина Е.
  Реферат

  Я обращаюсь в «Диплом Центр» за работами не первый раз и не один год. Работа, времени на разного рода рефераты-курсовые не хватает. Менеджеры отзывчивые, внимательные. Работы хорошего качества, бывают с доработками, но я считаю, что это нормально. Т.к. все преподы разные. В целом я очень довольна сотрудничеством и могу смело рекомендовать проверенную компанию!

  Роман Н.
  Реферат

  С главной задачей справились достойно, ВКР подготовили быстро и так, что приняли почти сразу. Вносили некоторые правки потом с преподавателем, их сделали бесплатно в рамках уже оплаченного договора. Приятно!)

  Як ми працюємо

  ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

  Наш офіс знаходиться в м.Київ. Ви можете внести оплату при оформленні замовлення. Наш менеджер видасть Вам квитанцію з печаткою про внесення коштів

  ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ БУДЬ-ЯКОГО БАНКА

  Якщо у Вас немає карти Приватбанку, немає можливості приїхати до нас в офіс - зверніться до нашого менеджера і він надасть інструкцію для оплати кредитною карткою будь-якого банку світу

  ОПЛАТА ПРИВАТ24

  Якщо у вас немає карти Приватбанку і немає можливості приїхати в офіс - платите прямо на сайті

  • 01

   Оформляєте заявку

   Заповнення займе не більше 3 хвилин

  • 02

   Спілкуєтесь з менеджером

   Будь-яким зручним для вас способом: Viber, Telegram, email або по телефону

  • 03

   Вносите передоплату

   50% від вартості роботи

  • 04

   Отримуєте готову роботу

   Сплатіть залишок і скачайте готову роботу

  Дізнатися вартість

  Як вибирати вид есе?

  Теорія знає безліч видів есе. Суть визначає зміст, а зміст – форму. Це і лежить в основі вибору. У переважній більшості такі завдання актуальні для гуманітарних напрямків, але далеко не обмежуються сферою філології. У написанні можна використовувати один з декількох різновидів есе:

  • аргументація;
  • визначення;
  • причина і наслідок;
  • ілюстрація;
  • порівняння;
  • класифікація;
  • розповідь.

  Есе можна писати у вигляді біографії, рейтингу якихось предметів, власних міркувань, доказів. Політ думок найрізноманітніший. Але не можна повністю відходити від наукової складової. Грамотність, точність фактичних даних, обґрунтованість, і, звичайно ж, унікальність обов’язкова. Який би вибір не був зроблений, ці умови завжди мають бути дотримані.

   Чи можна замовити написання есе?

   Навіть потрібно, якщо в цьому є необхідність. Звертайтеся за послугами професіонала, коли немає часу, розуміння, що і як писати, бажання робити все самому. Есе все ж – творча робота. Для неї потрібно натхнення (хто б що не говорив), а ще знання, адже думки повинні ґрунтуватися не просто на фантазії і емоційному пориві, а й на інтелектуальному досвіді.

   У компанії «Диплом-Центр» можна замовити будь-який вид студентської роботи, в тому числі курсову та реферат, і отримати відмінний готовий результат точно в обумовлені терміни. Ми працюємо з різними форматами і тематиками, пропонуємо цікаві ідеї, демонструємо бездоганне виконання. Ваше есе буде по справжньому авторським і найкращим чином відобразить потенціал.

   Есе: що означає такий формат роботи?

   Красиве, хоч і не зрозуміле слово, це французьке спадщина. Нарис, спроба – так воно перекладається. Але в освітньому середовищі значення дещо інше – невелике оповідання в критико-публіцистичному стилі, присвячене певній проблемі та темі, але переважно відображає суб’єктивну, авторську позицію.

   Есе – це:

   • простота викладу,
   • яскраве емоційне забарвлення,
   • інтелектуальна основа,
   • невимушеність,
   • парадоксальність,
   • відкритість.

   Простіше кажучи, це такий майданчик, на якій діє правило студента. Автор може висловитися, виразити свою думку, в написанні роботи використовувати власні доводи і аргументи. А ще в форматі есе автор відображає свій особистісний характер сприйняття і осмислення проблеми. У цьому специфіка і особливість такого завдання. Правило – це домінування свого над загальноприйнятою теорією.

   І, до речі ніхто не зобов’язує писати так, щоб значення есе було виключно в позитивному ключі. Негатив, негативні позиції, протистояння не забороняються. Просто у роботи повинна бути структура, і не повинно бути лайки, жорсткого жаргону, грубого сленгу. Тобто важливо, щоб все було в рамках пристойності.

   Написання есе на замовлення

   Писати есе цікаво. Нашим авторам є чим поділитися. Цьому передує великий досвід. Ми прекрасно розуміємо значення такої роботи – розкрити потенціал і продемонструвати кращі навички студента. Прогалини в знаннях є у всіх. Ваше завдання – вчасно прийняти грамотне рішення, адже в цьому і полягає суть освіти теж.

   Замовлення на ваші есе виконуються в найкоротші терміни. Теми – різноманітні, ідеї – багатогранні. Надаються гарантії та, при необхідності, безкоштовні доопрацювання.

   Не знайшли, що шукали?

   Задайте питання прямо менеджеру

   Right Menu Icon