Мотиваційний лист на замовлення

icon

Мотиваційний лист

від
1 дня
від
500 грн.
Гарантія
До захисту
Унікальність
від 65%

Ні, графічні елементи не включаються до документів такого плану. Мотиваційний лист передбачає виключно текстове наповнення.

Особливих вимог щодо оригінальності немає, що насправді цілком очевидно. Левова частка тексту присвячена персоні автора і навряд чи комусь на думку спаде удостоювати себе чужими заслугами і спотворювати інформацію про свої досягнення. Що ж стосується кліше, то тут, звичайно, не варто занадто захоплюватися референсами з інтернету - читати текст з інтернету не захоче ніхто, та й автор від цього точно нічого не виграє.

Терміни написання мотиваційного листа в компанії "Диплом Центр" обговорюються індивідуально. Час, необхідний для підготовки мотиваційного листа, залежить від різних факторів, включаючи складність завдання та наявність досягнень замовника. У середньому наші спеціалісти можуть виконати замовлення за 1 день.

Мотиваційний лист потрібен тим, хто бажає надати максимально повне уявлення про себе потенційному роботодавцю або комісії, наприклад, при вступі до навчального закладу. Цей документ допомагає виразити мотивацію, цілі та плани, а також підкреслити свої досягнення та якості.


icon

Дотримання термінів

icon

Безкоштовні доопрацювання

icon

100% Оригінальний текст

Дізнайтесь вартість мотиваційного листа Безкоштовно

  Оригінальність роботи: 

  %

  Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

  Відгуки

  Максим
  Курсова робота

  Я б хотів поділитися своїми враженнями щодо співпраці під час написання моєї курсової роботи. Курсова була написана професійно, з дотриманням всіх наукових стандартів та вимог мого університету. Я був вражений глибиною дослідження моєї теми. Також ретельно підібрали літературу та джерела, які були необхідні, і це позитивно позначилося на якості. Дякую!

  Андрій
  Курсова робота

  Диплом Центр — це найкращий вибір для студентів. Я замовив у них дипломну роботу і отримав чудовий результат. Велике спасибі за професійну підтримку!

  Олена
  Курсова робота

  Замовила курсову роботу і залишилася дуже задоволеною результатом. Якість виконання на високому рівні, терміни дотримуються. Дякую!

  Максим
  Дипломна робота

  Задоволений якістю дипломної роботи. Фахівці продемонстрували глибоке розуміння теми, забезпечивши науковий зміст та оригінальність. Замовлення виконали вчасно, врахувавши всі вимоги. Рекомендую компанію усім студентам

  Вікуся
  Дипломна робота

  Замовила тут дипломну з педагогіки за порадою одногрупниці. Ціна одразу здалася зависокою, але заради цікавості залишила заявки у інших компаній. Виявилося, шо це найдешевша 😂 Але якість дійсно класна! Так, трохи по термінам затримали, але надіслали перший розділ, який я змогла показати керівнику, щоб той заспокоївся, що я щось пишу😂 Роботою залишилася задоволена і я, і мій керівник її високо оцінив. Тож тепер я можу сміливо радити цю компанію — я ціни чудові, і якість прекрасна! Ловіть серденько ❤

  Олексій
  Магістерська робота

  Рівнем професіоналізму «Диплом Центр» вражає. Вони не лише висвітлили тему магістерської, а й додали новий погляд на проблему, розширивши її контекст. Роботу виконали вчасно та з врахуванням всіх вимог. Дякую вам за високу якість та індивідуальний підхід. Рекомендую для студентів, які цінують якість та професіоналізм

  Наталія
  Курсова робота

  Дуже задоволена виконаною роботою компанії. Вони не просто написали курсову, але й врахували всі її індивідуальні особливості. Якість мене вразила: чітка структура, глибокий аналіз та оригінальний підхід. Я висловлюю велику вдячність за вчасність та професіоналізм. Рекомендую «Диплом Центр» для якісних курсових та не тільки)

  Анна
  Курсова робота

  Їх підхід до написання курсової мене вразив: глибокий аналіз теми, точність та оригінальність. Фахівці продемонстрували високий ступінь відповідальності та творчості. Моє замовлення було виконано вчасно з урахуванням всіх вимог. Рекомендую «Диплом Центр» як надійного партнера у написанні курсових усім студентам!

  Ліна
  Звіт з практики

  Замовивши звіт з практики, отримала не тільки чіткий опис досвіду, але й відмінний аналіз та рекомендації. Фахівці виявилися відповідальними та компетентними. Зручне спілкування та швидкість виконання залишають приємні враження. Однозначно рекомендую цю компанію!

  Карина
  Курсова робота

  Заказывала курсовую. Была готова в обговорённый срок. Работают профессионалы, очень понравилось качество, цены адекватные. Спасибо вам огромное.

  Слава
  Дипломная работа

  Заказывал тут дипломную по экономике. Все было отлично — план сделали, писали по разделам, замечания препода вносили и переделывали, пока тот не был доволен. Уникальность подтянули столько, сколько нужно было. Еще и презентации с докладом бонусом сделали. Спасибо вам! Все сдал и защитился!!

  Анюта
  Дипломная

  Заказывала дипломную работу по психологии. Мне очень понравилось сотрудничество и сам диплом был написан качественно, интересно и исследование подано с расчетами и выводами. В общем, и я, и мой научрук остались работой довольны)

  Женя
  Курсова робота

  Заказывал тут курсач по политологии. Тема сложная (для меня), но автор написал так доступно и четко, что даже мне стало понятно. Спасибо, защитился норм.

  Галина Б.
  Курсова робота

  Зверталася у дану компанію вже не один раз. Мені сподобалися ціни і терміни виконання. Роботи завжди отримувала вчасно. Нормальні доступні ціни за якісну працю. Дякую

  Екатерина Е.
  Реферат

  Я обращаюсь в «Диплом Центр» за работами не первый раз и не один год. Работа, времени на разного рода рефераты-курсовые не хватает. Менеджеры отзывчивые, внимательные. Работы хорошего качества, бывают с доработками, но я считаю, что это нормально. Т.к. все преподы разные. В целом я очень довольна сотрудничеством и могу смело рекомендовать проверенную компанию!

  Роман Н.
  Реферат

  С главной задачей справились достойно, ВКР подготовили быстро и так, что приняли почти сразу. Вносили некоторые правки потом с преподавателем, их сделали бесплатно в рамках уже оплаченного договора. Приятно!)

  Як ми працюємо

  ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

  Наш офіс знаходиться в м.Київ. Ви можете внести оплату при оформленні замовлення. Наш менеджер видасть Вам квитанцію з печаткою про внесення коштів

  ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ БУДЬ-ЯКОГО БАНКА

  Якщо у Вас немає карти Приватбанку, немає можливості приїхати до нас в офіс - зверніться до нашого менеджера і він надасть інструкцію для оплати кредитною карткою будь-якого банку світу

  ОПЛАТА ПРИВАТ24

  Якщо у вас немає карти Приватбанку і немає можливості приїхати в офіс - платите прямо на сайті

  • 01

   Оформляєте заявку

   Заповнення займе не більше 3 хвилин

  • 02

   Спілкуєтесь з менеджером

   Будь-яким зручним для вас способом: Viber, Telegram, email або по телефону

  • 03

   Вносите передоплату

   50% від вартості роботи

  • 04

   Отримуєте готову роботу

   Сплатіть залишок і скачайте готову роботу

  Дізнатися вартість

  Які терміни написання мотиваційного листа у компанії «Диплом Центр»?

  Не можна сказати, що мотиваційний лист – це щось неймовірно складне, об’ємне тощо. Насправді писати його не так і складно, адже по суті необхідно просто висловити на папері причини вибору конкретної компанії, ВНЗ тощо. Але навички письма розвинені далеко не у всіх. А особливо важко доводиться тим, хто не має чим похвалитися, але хоче виглядати презентабельно в очах читача (членів комісії) тощо. Саме тому, коли за справу береться людина, яка раніше не стикалася з листом такого типу, то може піти й тиждень на його підготовку.

  Для фахівців нашої компанії таке завдання не становить складнощів. За термінами – все обговорюється індивідуально, оскільки все залежить від того, кому буде адресовано листа, якими досягненнями може похвалитися замовник послуг тощо. У середньому для підготовки такого документа потрібно 1 день.

  Щоб усе було виконано на найвищому рівні і мотиваційний лист допоміг досягти поставленої мети, автор повинен максимально повно викласти всі дані менеджеру компанії.

  Замовити мотиваційний лист

   Скільки коштує написати мотиваційний лист?

   Ціна цього замовлення також обговорюється в індивідуальному порядку. На порядок ціноутворення впливають такі чинники: мета письма, список заслуг автора, мова написання тощо. Замовити мотиваційний лист можна по телефону, через офіційний сайт компанії (шляхом заповнення форми зворотного зв’язку), месенджер або електронну пошту. Ми робимо все, щоб замовнику було максимально комфортно.

   Переваги співпраці з компанією «Диплом Центр»

   Писати мотиваційний аркуш можна самостійно, а можна делегувати завдання фахівцям – який варіант краще кожен вирішує сам для себе. У першому випадку можна заощадити, у другому – звільнити собі час для приємніших справ і при цьому не переживати за те, що будуть допущені якісь помилки (у разі звернення до нашої компанії, репутація якої є бездоганною). Також звернувшись до нас, замовник отримує:

   • чітке дотримання зазначених термінів. Наші автори чудово розуміють, що мотиваційний лист має чіткі дедлайни подачі, і від нього багато в чому залежить доля людини, тому завжди надсилають виконане замовлення вчасно;
   • якісний текст, який відрізняється гарною аргументацією, лаконічністю, виконаний у правильній стилістиці тощо;
   • мотиваційний лист за доступною ціною. Наші ціни найнижчі у ніші надання послуг освітнього та інформаційного характеру.

   Ще одним плюсом замовлення мотиваційного листа саме у нас є те, що ми можемо виконати замовлення англійською. Ми співпрацюємо з багатьма фахівцями з різних галузей знань і тому ви можете не переживати щодо коректності перекладу, специфіки термінології, що використовується іноземною мовою тощо.

   Сьогодні все частіше при прийомі на роботу в приватну компанію або вступі до ВНЗ можна прочитати вимогу підготовки мотиваційного листа. Не можна сказати, що про нього галасують усюди і скрізь, проте європейська та американська практика все більше шириться в Україні. Мотиваційний лист покликаний зацікавити тих, кому він адресований, і спонукати їх запросити людину на співбесіду, віддати їй грант або ж прийняти її до лав своїх студентів чи аспірантів. Вкрай важливо максимально відповідально підійти до його підготовки, адже допустивши помилку на цьому етапі, є ризик просто не перейти на наступний. Адже питання освіти та працевлаштування є одним із найважливіших для людини в його житті і значно впливає на його долю.

   Що таке мотиваційний лист?

   Мотиваційний лист – це есе, яке пишеться у вільній формі і покликане допомогти визначити, чому саме його автор заслуговує отримати бажану посаду або ж зайняти місце у конкретному навчальному закладі. Що стосується структури мотиваційного листа, то він повинен включати:

   • шапку. Тут необхідно вказати дані людини, якій вона буде адресована. Тут все просто, не потрібно нічого вигадувати, фантазувати тощо. Головне – бути гранично уважним і не допустити помилок. Щодо даних людини, якій писати лист, то цей момент краще уточнити у приймальній комісії – це дозволить уникнути казусів та поганого настрою читача до себе;
   • вступ. У цій частині автор листа вказує основні дані про себе та викладає думки щодо того, чому конкретна позиція є цікавою для нього. Не варто обмежуватися однією причиною, якщо справді є що сказати. Не варто бути надто лаконічним, але й надмірна кількість гарних епітетів – теж ні до чого;
   • основна частина. У цій частині мотиваційного листа слід розкрити свої сильні сторони, підкреслити переваги, досягнення та визначити, чому саме автор гідний бути співробітником компанії, студентом ВНЗ тощо. Не варто йти в абстрактні роздуми – необхідно максимально зосередитись на своїй власній персоні;

   Люди з досвідом мають що розповісти. Ті ж, хто починає свою кар’єру тощо, зазвичай не має особливих досягнень – у разі необхідно окреслити свої плани, продемонструвати амбіції, прагнення й продемонструвати величезне бажання розвиватися у вибраному напрямі.

   • висновки. Тут також не варто винаходити велосипед. Необхідно буквально в кількох реченнях визначити свою готовність розпочати роботу, навчання, роботу над проектом тощо.
   • підпис та подяка автора за приділений читачем час.

   Кому потрібний мотиваційний лист?

   Мотиваційний лист покликаний дати максимально повне уявлення про автора потенційному роботодавцю тощо. Саме тому ні в якому разі не можна буде пробачити помилку. Якщо немає впевненості в тому, що підготовлений мотиваційний лист буде ідеальним і відповідатиме всім вимогам, які пред’являються до робіт такого плану, тоді найкраще замовити лист у компанії “Диплом Центр”. У такому разі делегування завдання фахівцям допоможе уникнути біди.

   Не знайшли, що шукали?

   Задайте питання прямо менеджеру

   Right Menu Icon