Замовити магістерську роботу

icon

Магістерська робота

від
10 днів
від
4500 грн.
Гарантія
До захисту
Унікальність
від 65%

Так, ми можемо підготувати для вас тільки один розділ магістерської роботи.

Вартість магістерської роботи на замовлення складає від 4500 грн. Ціна залежить від термінів, вимог, спеціальності та необхідного % унікальності роботи.

Звичайно, ваша робота по готовності матиме необхідний % оригінальності, який ви вказали на етапі оформлення замовлення. Всі наші виконані роботи перевіряються різними системами на Антиплагіат.

У нашій компанії доопрацювання БЕЗКОШТОВНІ в необмеженій кількості до самого захисту роботи!


icon

Дотримання термінів

icon

Безкоштовні доопрацювання

icon

100% Оригінальний текст

✅ Ціна від 4500 грн
✅ Терміни від 10 днів
✅ Унікальність від 75%
✅Гарантія до захисту роботи
✅ Автор кваліфікований спеціаліст
✅ Плюшки презентація, анотація, роздатковий матеріал

Дізнайтесь вартість магістерської роботи Безкоштовно

  Оригінальність роботи: 

  %

  Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

  Відгуки

  Максим
  Курсова робота

  Я б хотів поділитися своїми враженнями щодо співпраці під час написання моєї курсової роботи. Курсова була написана професійно, з дотриманням всіх наукових стандартів та вимог мого університету. Я був вражений глибиною дослідження моєї теми. Також ретельно підібрали літературу та джерела, які були необхідні, і це позитивно позначилося на якості. Дякую!

  Андрій
  Курсова робота

  Диплом Центр — це найкращий вибір для студентів. Я замовив у них дипломну роботу і отримав чудовий результат. Велике спасибі за професійну підтримку!

  Олена
  Курсова робота

  Замовила курсову роботу і залишилася дуже задоволеною результатом. Якість виконання на високому рівні, терміни дотримуються. Дякую!

  Максим
  Дипломна робота

  Задоволений якістю дипломної роботи. Фахівці продемонстрували глибоке розуміння теми, забезпечивши науковий зміст та оригінальність. Замовлення виконали вчасно, врахувавши всі вимоги. Рекомендую компанію усім студентам

  Вікуся
  Дипломна робота

  Замовила тут дипломну з педагогіки за порадою одногрупниці. Ціна одразу здалася зависокою, але заради цікавості залишила заявки у інших компаній. Виявилося, шо це найдешевша 😂 Але якість дійсно класна! Так, трохи по термінам затримали, але надіслали перший розділ, який я змогла показати керівнику, щоб той заспокоївся, що я щось пишу😂 Роботою залишилася задоволена і я, і мій керівник її високо оцінив. Тож тепер я можу сміливо радити цю компанію — я ціни чудові, і якість прекрасна! Ловіть серденько ❤

  Олексій
  Магістерська робота

  Рівнем професіоналізму «Диплом Центр» вражає. Вони не лише висвітлили тему магістерської, а й додали новий погляд на проблему, розширивши її контекст. Роботу виконали вчасно та з врахуванням всіх вимог. Дякую вам за високу якість та індивідуальний підхід. Рекомендую для студентів, які цінують якість та професіоналізм

  Наталія
  Курсова робота

  Дуже задоволена виконаною роботою компанії. Вони не просто написали курсову, але й врахували всі її індивідуальні особливості. Якість мене вразила: чітка структура, глибокий аналіз та оригінальний підхід. Я висловлюю велику вдячність за вчасність та професіоналізм. Рекомендую «Диплом Центр» для якісних курсових та не тільки)

  Анна
  Курсова робота

  Їх підхід до написання курсової мене вразив: глибокий аналіз теми, точність та оригінальність. Фахівці продемонстрували високий ступінь відповідальності та творчості. Моє замовлення було виконано вчасно з урахуванням всіх вимог. Рекомендую «Диплом Центр» як надійного партнера у написанні курсових усім студентам!

  Ліна
  Звіт з практики

  Замовивши звіт з практики, отримала не тільки чіткий опис досвіду, але й відмінний аналіз та рекомендації. Фахівці виявилися відповідальними та компетентними. Зручне спілкування та швидкість виконання залишають приємні враження. Однозначно рекомендую цю компанію!

  Карина
  Курсова робота

  Заказывала курсовую. Была готова в обговорённый срок. Работают профессионалы, очень понравилось качество, цены адекватные. Спасибо вам огромное.

  Слава
  Дипломная работа

  Заказывал тут дипломную по экономике. Все было отлично — план сделали, писали по разделам, замечания препода вносили и переделывали, пока тот не был доволен. Уникальность подтянули столько, сколько нужно было. Еще и презентации с докладом бонусом сделали. Спасибо вам! Все сдал и защитился!!

  Анюта
  Дипломная

  Заказывала дипломную работу по психологии. Мне очень понравилось сотрудничество и сам диплом был написан качественно, интересно и исследование подано с расчетами и выводами. В общем, и я, и мой научрук остались работой довольны)

  Женя
  Курсова робота

  Заказывал тут курсач по политологии. Тема сложная (для меня), но автор написал так доступно и четко, что даже мне стало понятно. Спасибо, защитился норм.

  Галина Б.
  Курсова робота

  Зверталася у дану компанію вже не один раз. Мені сподобалися ціни і терміни виконання. Роботи завжди отримувала вчасно. Нормальні доступні ціни за якісну працю. Дякую

  Екатерина Е.
  Реферат

  Я обращаюсь в «Диплом Центр» за работами не первый раз и не один год. Работа, времени на разного рода рефераты-курсовые не хватает. Менеджеры отзывчивые, внимательные. Работы хорошего качества, бывают с доработками, но я считаю, что это нормально. Т.к. все преподы разные. В целом я очень довольна сотрудничеством и могу смело рекомендовать проверенную компанию!

  Роман Н.
  Реферат

  С главной задачей справились достойно, ВКР подготовили быстро и так, что приняли почти сразу. Вносили некоторые правки потом с преподавателем, их сделали бесплатно в рамках уже оплаченного договора. Приятно!)

  Як ми працюємо

  ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

  Наш офіс знаходиться в м.Київ. Ви можете внести оплату при оформленні замовлення. Наш менеджер видасть Вам квитанцію з печаткою про внесення коштів

  ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ БУДЬ-ЯКОГО БАНКА

  Якщо у Вас немає карти Приватбанку, немає можливості приїхати до нас в офіс - зверніться до нашого менеджера і він надасть інструкцію для оплати кредитною карткою будь-якого банку світу

  ОПЛАТА ПРИВАТ24

  Якщо у вас немає карти Приватбанку і немає можливості приїхати в офіс - платите прямо на сайті

  • 01

   Оформляєте заявку

   Заповнення займе не більше 3 хвилин

  • 02

   Спілкуєтесь з менеджером

   Будь-яким зручним для вас способом: Viber, Telegram, email або по телефону

  • 03

   Вносите передоплату

   50% від вартості роботи

  • 04

   Отримуєте готову роботу

   Сплатіть залишок і скачайте готову роботу

  Дізнатися вартість

  Виконання магістерських робіт по будь-яких спеціальностях

  Магістерська робота – своєрідний підсумок підготовки, демонстрація рівня кваліфікації і вміння вирішувати конкретні науково-практичні завдання. Простіше кажучи, на публічному захисті ви доводите, що не дарма просиджували в аудиторії. Ваші оригінальні дослідження в поєднанні з аналітичними вміннями і знаннями будуть корисні науці в цілому і конкретної галузі або підприємству зокрема.

  Написання випускної науково-дослідницької роботи не завжди сумісно зі звичним способом життя. Особливо якщо ви природжений практик, а не педантичний теоретик. Але принцип делегування повноважень ніхто не відміняв, тому в компанії «Диплом-Центр» можна купити магістерські роботи на будь-які теми.

  Замовити магістерську роботу

   Наповнення кожного розділу і частини дослідження визначається обраною темою. Структурний зміст магістерської роботи з економіки і по психології апріорі не може бути схожим. У першому випадку будуть активно використовуватися діаграми, формули, таблиці, схеми, графіки. У другому випадку акцент, як правило, робиться на практичні напрацювання, реальні приклади.

   Тому написання та оформлення будь-ВКР ґрунтується на методичних і технічних прийомах, які, як ми вже зрозуміли, будуть відрізнятися в залежності від теми. Незважаючи на свою відмінність і різноманіття, всі прийоми і інструментарії виконують єдину мету – допомогти автору:

   • сформулювати правильні і зрозумілі висновки;
   • повно відобразити і обґрунтувати всі положення;
   • узагальнити рекомендації, довести їх новизну і значущість.

   Вважайте нас колекціонерами еталонних робіт і позитивних рекомендацій. Ми дорожимо кожним замовником і вміємо виправдовувати довіру!

   Магістерська робота

   Відповіді на часті запитання

   Ціна на магістерські роботи залежить від: спеціальності роботи на замовлення, обраної теми, дедлайну подання робіт на кафедру вищого навчального закладу тощо.

   Після того, як ви залишите заявку на сайті чи телефоном нашому менеджеру потрібно від кількох хвилин до кількох годин (в робочий час) на те, щоб знайти виконавця проєкту. Менеджери пропонують написання магістерської роботи виключно тим авторам, які ідеально підходять для цієї роботи - мають досвід роботи у певній сфері, мають вищу відповідну освіту, мають вільний час для виконання роботи та внесення правок у разі необхідності.

   Оплачується магістерська робота частинами: передплата вноситься після узгодження всіх деталей роботи , а залишок - після того, як робота буде готова. Внести оплату можна через Приват24, в офісі компанії чи карткою будь-якого банку.

   Так, якщо у вас немає плану магістерської роботи, то ми підготуємо його для вас. Ми співпрацюємо тільки з досвідченими авторами, які взагалі не бачать в цьому проблеми. Після того, як план буде узгоджений з науковим керівником автор приступає до написання магістерської роботи на замовлення.

   Так, у разі замовлення магістерської роботі на сайті нашої компанії чи телефоном ви отримаєте анотацію, презентацію та матеріали для захисту абсолютно безкоштовно. Це не тільки дуже вигідно, а й зручно, адже так ви зможете зекономити свій час. Варто розуміти, що магістерська робота сама по собі доволі складна, а коли треба щось готувати додатково, то часу треба буде набагато більше, до того ж підготовка презентації до роботи - це ще й про творчість.

   Ні, наша компанія приділяє особливу увагу політиці конфіденційності, тому будь-яка комунікація між автором роботи та замовником виключена. Студент ніколи не знає, хто буде писати йому магістерську роботу, а автор не знає для кого він виконує роботу. Адже така співпраця може вплинути на репутацію обох сторін.

   На написання магістерської роботи досвідченому автору нашої компанії треба близько 10 днів. Цей строк є доволі умовним, оскільки строки підготовки роботи на замовлення залежить від спеціальності, обраної теми дослідження, індивідуальних вимог щодо оформлення роботи тощо.

   Найбільш відповідний спеціаліст за фахом вашої роботи. Наш авторський колектив - це аспіранти, кандидати наук і викладачі, які не з чуток знають, що повинно бути в роботі, а також мають досвід підготовки студентських та наукових робіт на замовлення.

   Переваги замовлення в «Диплом Центр»

   Замовити написання магістерських робіт краще за все у нашій компанії, адже ми маємо цілу низку переваг перед іншими компаніями та фрілансерами. До них зокрема відносяться:

   • зручний інтерфейс сайту, який дозволяє замовити написання такого виду випускних кваліфікаційних праць всього за пару хвилин. Тому питання як замовити магістерську в Києві зовсім не має вас хвилювати;
   • демократичні ціни. Магістерські роботи коштують від 4500 грн, така ціна є цілком виправданою, адже на автора покладається величезна кількість задач: підбір літератури, опрацювання матеріалу, вивчення вимог ДСТУ тощо;
   • бездоганна якість підготовленого тексту. Роботи виконуються досвідченими фахівцями, які мають вищу освіту, а в багатьох випадках ще й науковий ступінь з відповідної спеціальності. Тому ви можете не хвилюватись через те, що в роботі буде плагіат, вона буде оформлена з порушенням вимог тощо;
   • пунктуальність авторів. Якщо ви довірите написання роботи нашим авторам наукових робіт, то можете бути певні в тому, що все буде виконано вчасно. Вони чудово розуміють яка відповідальність покладається на їх плечі й тому відправляють роботи навіть раніше за обумовлену дату;
   • конфіденційність співпраці. Узгодження деталей відбувається виключно через менеджера компанії, через нього роботи і надсилаються також;
   • безкоштовні правки. Однак правки будуть безплатними лише у тому випадку, якщо вони вносяться в межах узгодженого плану. В іншому випадку вартість такої роботи та строки, які необхідні на її виконання будуть узгоджуватись додатково із виконавцем.

   Окремо варто відзначити, що в “Диплом Центр” в Києві можна замовити роботи з психології, філософії, педагогіки, юриспруденції та інших спеціальностей. Для авторів підсильна будь-яка тема, просто на написання деяких робіт треба трохи більше часу. Як замовити магістерську роботу в нашій компанії ви вже знаєте!

   Написання магістерської роботи

   Купити магістерські роботи буде гарним рішенням для кожного, хто піклується про своє майбутнє та цінує свій час. Адже, щоб підготувати гарний текст роботи, який буде високо оцінений науковим керівником та членами комісії під час захисту необхідно:

   • підібрати список актуальної літератури по темі дослідження. Це необхідно для того, щоб магістерські роботи відповідали сучасним реаліям, містили відповіді на актуальні питання, були корисними для науки;
   • проаналізувати підібрану літературу та сформулювати власну позицію щодо того чи іншого питання;
   • вивчити методичні рекомендації кафедри щодо змісту та оформлення роботи;
   • оформити роботу відповідно до ДСТУ та індивідуальних вимог кафедри.

   Не знайшли, що шукали?

   Задайте питання прямо менеджеру

   Right Menu Icon