Написання курсових
та дипломних робіт
на замовлення

icon

icon

Дотримання термінів

icon

Безкоштовні доопрацювання

icon

100% Оригінальний текст

Наші автори

Вікторія М.
rewiews 9.5 (5290)
Магістр
Степінь
1034
Замовлень
Категорія: Педагогіка
Загальний рейтинг: 99
Ірина Л.
rewiews 8.9 (4571)
Магістр
Степінь
895
Замовлень
Категорія: Економіка
Загальний рейтинг: 95
Єлизавета К.
rewiews 9.1 (5120)
Магістр
Степінь
964
Замовлень
Категорія: Право
Загальний рейтинг: 92
Анна Д.
rewiews 9.3 (6542)
Магістр
Степінь
784
Замовлень
Категорія: Філологія
Загальний рейтинг: 93
Ігор С.
rewiews 8.7 (2972)
Магістр
Степінь
659
Замовлень
Категорія: Маркетинг
Загальний рейтинг: 89
Катерина Б.
rewiews 8.7 (2130)
Магістр
Степінь
478
Замовлень
Категорія: Менеджмент
Загальний рейтинг: 88
Віктор С.
rewiews 8.9 (3842)
Магістр
Степінь
712
Замовлень
Категорія: Фінанси
Загальний рейтинг: 88
Марина В.
rewiews 9.3 (6142)
Магістр
Степінь
457
Замовлень
Категорія: Психологія
Загальний рейтинг: 97
Олександр Ф.
rewiews 8.6 (2141)
Магістр
Степінь
326
Замовлень
Категорія: Соціологія
Загальний рейтинг: 86
Юрій З.
rewiews 9.1 (3689)
Магістр
Степінь
322
Замовлень
Категорія: Програмування
Загальний рейтинг: 95

У нас ви, абсолютно нічим не ризикуючи, можете купити готову дипломну чи курсову роботу на будь-яку тему, або замовити її індивідуальне написання, з таких причин:

 • Досвід. Допомога студентам у написанні на замовлення курсових і дипломних робіт – наш основний вид діяльності. Ми не розпорошуються, і повністю віддаємося цьому заняттю вже  понад 17 років, починаючи з 2002 р, і маємо достатній досвід в цій сфері.
 • Зворотній зв’язок. Ви в будь-який час можете зв’язатися з нашими менеджерами, і уточнити всі ваші питання.
 • Прозорість ціноутворення. Всі тарифи з написання дипломних та курсових робіт на замовлення вказані на сторінці сайту, і остаточна ціна призначається відразу ж після погодження всіх деталей з менеджером. Після виконання замовлення гарантовано ніхто не вимагає з вас доплат за доопрацювання.
 • Фахівці. Написанням вашої курсової чи дипломної будуть займатися не копірайтери, а професіонали, що розбираються в цій темі – аспіранти, викладачі, кандидати наук.
 • Терміни. Ми піклуємося про свою репутацію, і тому терміни обумовлюються заздалегідь, і дотримуються дуже чітко.
 • Унікальність. Всі виконані нами курсові та дипломні роботи роботи засновані на найактуальнішій науковій літературі. Крім цього, вони неодмінно проходять перевірку на сервісах виявлення плагіату, і мають високу унікальність.

Дізнайтесь вартість вашої роботи Безкоштовно

  Оригінальність роботи: 

  %

  Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

  Відгуки

  Максим
  Курсова робота

  Я б хотів поділитися своїми враженнями щодо співпраці під час написання моєї курсової роботи. Курсова була написана професійно, з дотриманням всіх наукових стандартів та вимог мого університету. Я був вражений глибиною дослідження моєї теми. Також ретельно підібрали літературу та джерела, які були необхідні, і це позитивно позначилося на якості. Дякую!

  Андрій
  Курсова робота

  Диплом Центр — це найкращий вибір для студентів. Я замовив у них дипломну роботу і отримав чудовий результат. Велике спасибі за професійну підтримку!

  Олена
  Курсова робота

  Замовила курсову роботу і залишилася дуже задоволеною результатом. Якість виконання на високому рівні, терміни дотримуються. Дякую!

  Максим
  Дипломна робота

  Задоволений якістю дипломної роботи. Фахівці продемонстрували глибоке розуміння теми, забезпечивши науковий зміст та оригінальність. Замовлення виконали вчасно, врахувавши всі вимоги. Рекомендую компанію усім студентам

  Вікуся
  Дипломна робота

  Замовила тут дипломну з педагогіки за порадою одногрупниці. Ціна одразу здалася зависокою, але заради цікавості залишила заявки у інших компаній. Виявилося, шо це найдешевша 😂 Але якість дійсно класна! Так, трохи по термінам затримали, але надіслали перший розділ, який я змогла показати керівнику, щоб той заспокоївся, що я щось пишу😂 Роботою залишилася задоволена і я, і мій керівник її високо оцінив. Тож тепер я можу сміливо радити цю компанію — я ціни чудові, і якість прекрасна! Ловіть серденько ❤

  Олексій
  Магістерська робота

  Рівнем професіоналізму «Диплом Центр» вражає. Вони не лише висвітлили тему магістерської, а й додали новий погляд на проблему, розширивши її контекст. Роботу виконали вчасно та з врахуванням всіх вимог. Дякую вам за високу якість та індивідуальний підхід. Рекомендую для студентів, які цінують якість та професіоналізм

  Наталія
  Курсова робота

  Дуже задоволена виконаною роботою компанії. Вони не просто написали курсову, але й врахували всі її індивідуальні особливості. Якість мене вразила: чітка структура, глибокий аналіз та оригінальний підхід. Я висловлюю велику вдячність за вчасність та професіоналізм. Рекомендую «Диплом Центр» для якісних курсових та не тільки)

  Анна
  Курсова робота

  Їх підхід до написання курсової мене вразив: глибокий аналіз теми, точність та оригінальність. Фахівці продемонстрували високий ступінь відповідальності та творчості. Моє замовлення було виконано вчасно з урахуванням всіх вимог. Рекомендую «Диплом Центр» як надійного партнера у написанні курсових усім студентам!

  Ліна
  Звіт з практики

  Замовивши звіт з практики, отримала не тільки чіткий опис досвіду, але й відмінний аналіз та рекомендації. Фахівці виявилися відповідальними та компетентними. Зручне спілкування та швидкість виконання залишають приємні враження. Однозначно рекомендую цю компанію!

  Карина
  Курсова робота

  Заказывала курсовую. Была готова в обговорённый срок. Работают профессионалы, очень понравилось качество, цены адекватные. Спасибо вам огромное.

  Слава
  Дипломная работа

  Заказывал тут дипломную по экономике. Все было отлично — план сделали, писали по разделам, замечания препода вносили и переделывали, пока тот не был доволен. Уникальность подтянули столько, сколько нужно было. Еще и презентации с докладом бонусом сделали. Спасибо вам! Все сдал и защитился!!

  Анюта
  Дипломная

  Заказывала дипломную работу по психологии. Мне очень понравилось сотрудничество и сам диплом был написан качественно, интересно и исследование подано с расчетами и выводами. В общем, и я, и мой научрук остались работой довольны)

  Женя
  Курсова робота

  Заказывал тут курсач по политологии. Тема сложная (для меня), но автор написал так доступно и четко, что даже мне стало понятно. Спасибо, защитился норм.

  Галина Б.
  Курсова робота

  Зверталася у дану компанію вже не один раз. Мені сподобалися ціни і терміни виконання. Роботи завжди отримувала вчасно. Нормальні доступні ціни за якісну працю. Дякую

  Екатерина Е.
  Реферат

  Я обращаюсь в «Диплом Центр» за работами не первый раз и не один год. Работа, времени на разного рода рефераты-курсовые не хватает. Менеджеры отзывчивые, внимательные. Работы хорошего качества, бывают с доработками, но я считаю, что это нормально. Т.к. все преподы разные. В целом я очень довольна сотрудничеством и могу смело рекомендовать проверенную компанию!

  Роман Н.
  Реферат

  С главной задачей справились достойно, ВКР подготовили быстро и так, что приняли почти сразу. Вносили некоторые правки потом с преподавателем, их сделали бесплатно в рамках уже оплаченного договора. Приятно!)

  Як ми працюємо

  ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

  Наш офіс знаходиться в м.Київ. Ви можете внести оплату при оформленні замовлення. Наш менеджер видасть Вам квитанцію з печаткою про внесення коштів

  ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ БУДЬ-ЯКОГО БАНКА

  Якщо у Вас немає карти Приватбанку, немає можливості приїхати до нас в офіс - зверніться до нашого менеджера і він надасть інструкцію для оплати кредитною карткою будь-якого банку світу

  ОПЛАТА ПРИВАТ24

  Якщо у вас немає карти Приватбанку і немає можливості приїхати в офіс - платите прямо на сайті

  • 01

   Оформляєте заявку

   Заповнення займе не більше 3 хвилин

  • 02

   Спілкуєтесь з менеджером

   Будь-яким зручним для вас способом: Viber, Telegram, email або по телефону

  • 03

   Вносите передоплату

   50% від вартості роботи

  • 04

   Отримуєте готову роботу

   Сплатіть залишок і скачайте готову роботу

  Дізнатися вартість

  Відповіді на часті запитання

  В кожному випадку ціна проєкту узгоджується індивідуально із замовником. Вона залежить від великої кількості факторів, зокрема типу роботи (у "Диплом Центр" можна замовити курсову роботу, дипломний проєкт тощо), спеціальності та теми дослідження, бажаного строку написання роботи на замовлення. Також на ціну впливає кількість сторінок, необхідний показник унікальності письмової роботи тощо.

  Внести оплату за курсову на замовлення, дипломний та магістерський проєкт на замовлення можна через Приват24, карткою будь-якого банку чи готівкою в офісі в Києві. Оплата розбивається на частини - передплата вносить після того, як будуть визначені всі деталі майбутньої співпраці (спеціальність курсової роботи чи іншої студентської роботи, тема дослідження, термін виконання проєкту тощо), залишок (50%) вноситься тоді, коли робота готова й чекає на відправку студенту.

  Так, в нашій компанії ви можете цього зробити. Адже ми працюємо на результат, а праця, яка заслуговує на високу оцінку - самостійне наукове дослідження, яке не містить плагіат, є унікальним, є правильно оформленим відповідно до ДСТУ. Також робота має бути актуальною - якщо ж купити курсову чи дипломну, то вона точно не буде відповідати сучасним реаліям. Тому рекомендуємо замовити індивідуальне написання.

  Ні, "Диплом Центр" приділяє велику увагу політиці конфіденційності й тому виключає можливість спілкування автора із людиною, яка залишила замовлення на дипломні роботи, курсові, звіт з практики тощо. Однак, можете не хвилюватись щодо оперативності спілкування - наші менеджери завжди на зв’язку в робочий час й максимально швидко узгоджують всі питання.

  Ні, адже співпраця з нами вибудовується в дещо іншому форматі. Ціна на дипломні робота та інші письмові студентські роботи узгоджується під час оформлення замовлення та є фіксованою (всі корективи в межах узгодженого плану вносяться безкоштовно), а автор приступає до роботи тільки після того, як буде внесена передплата за написання курсової роботи, звіту з практики тощо. Й тільки після того, як буде внесена вся вартість роботи вона надсилається замовнику.

  Так, тому курсову роботу, реферат та інші види письмових робіт у нас можуть замовити студенти з різних куточків країни. Для комфортної співпраці ми пропонуємо різні варіанти оформлення замовлення, його оплати та відправки готового тексту.

  Ви можете замовити реферати курсові дипломні телефоном, через сайт компанії "Диплом Центр" чи через месенджер, адже ми щиро дбаємо про комфорт своїх замовників.

  Наша компанія "Диплом Центр" представлена на ринку вже не перший рік й тому ви можете ознайомитись з відгуками про нашу роботу на нашому сайті та на різних незалежних ресурсах. Для нас наша репутація є цінною й тому ми завжди дотримуємось взятих на себе зобов’язань. Відгуки про роботу свідчать про те, що ми завжди забезпечуємо високу якість виконання та чудово знаємо, що термін виконання має бути дотриманий.

  Дізнайтесь вартість дипломної роботи Безкоштовно

   Дипломні та курсові роботи на замовлення для студентів Києва та України

   Дипломні та курсові роботи на замовлення

   Письмові роботи – це, з чим неодмінно стикається кожен студент в процесі навчання. Можливо реферати когось і обійдуть стороною, а ось курсова, а також диплом точно нікуди не дінуться. Ці роботи передбачають опрацювання великого обсягу матеріалу та потребують багато часу на виконання. Писати самостійно письмову працю чи делегувати курсову роботу чи написання дипломної роботи фахівцям кожен вирішує для себе сам. В першому випадку можна буде дізнатись багато нової інформації та навчитись працювати з документами, в другому – зекономити свій час, нерви та сили. До того ж не варто забувати й про те, що тема може бути не надто цікавою й отримана інформація не буде доставляти особливого задоволення. Саме тому замовити написання курсової роботи та інших видів робіт буде гарною ідеєю для кожного студента:

   • відмінники зможуть звільнити свій час для чогось більш цікавого та дадуть собі можливість краще підготуватись до захисту, адже написання роботи – це лише частина роботи;
   • студенти, які ледь справляються з навчальним планом, будуть впевнені в тому, що результат буде бездоганним. Підготовка курсової роботи, диплому насправді складна задача й з нею впорається далеко не кожен. В той же час якщо не виконати написання дипломної роботи на належному рівні, то можна не тільки отримати академічну заборгованість, а й не отримати омріяний диплом.

   Гарантії та переваги «Диплом Центр»

   Курсові та дипломні роботи на замовлення краще за інших виконуємо саме ми. Всі роботи на замовлення відповідають всім поставленим перед ним вимогам, є унікальними, не містять плагіату тощо. Крім бездоганної якості тексту ми маємо безліч інших переваг, зокрема:

   • доступні ціни на роботи на замовлення. Так, наприклад дипломні роботи на замовлення обійдуться приблизно в 3000 грн, а звіт з практики на замовлення доведеться заплатить близько 1000 грн. Ціна роботи залежить від багатьох факторів;
   • безкоштовні правки. Однак, безкоштовні правки в роботу на замовлення будуть лише у тому випадку, якщо вони стосуються нюансів, які були узгоджені в плані, в іншому випадку вартість та строки, впродовж яких мають бути внесені правки, узгоджуються окремо;
   • пунктуальність авторів. Наші автори завжди виконують курсові роботи, звіти тощо вчасно, тому ви точно не зіштовхнетесь із академічною заборгованістю. Дотримання термінів виконання робіт на замовлення – це дійсно дуже важливо, адже крім всього це ще й впливає на репутацію студента (це особливо важливо, коли мова йде про тих, хто планує залишитись в аспірантурі вищого навчального закладу);
   • широкий перелік доступних робіт та спеціальностей з яких пишуться тексти на замовлення. Наші автори є фахівцями в різних галузях й вони з легкістю впораються з написанням як курсової роботи з психології, так і дипломного проєкту з педагогіки. А також наші фахівці впораються з письмовими роботами з менеджменту, філософії, історії тощо;
   • комфортні умови співпраці. У нас ви можете замовити роботу будь-яким зручним способом (через месенджер, телефоном, через сайт компанії);
   • варіативність оплати роботи. Сплатити за роботу на замовлення можна через Приват24, карткою будь-якого іншого банку, також за написання студентських робіт на замовлення в Києві ви можете сплатити готівку в нашому столичному офісі;
   • конфіденційність. Якщо ви самі не повідомите свого наукового керівника про те, що роботу пишете не самі, то він точно ні про що не дізнається. Щодо вашого завдання з вами буде спілкуватись тільки менеджер й будь-яке спілкування замовника з автором виключено. Ми виконуємо все конфіденційно.
   • чітке дотримання всіх вимог, які висуваються до дипломних робіт, курсових тощо.

   “Диплом Центр” – компанія, яка якісно і вчасно виконає задачу будь-якої складності на замовлення й якій можна довірити написання як звіту з практики, так і випускну кваліфікаційну працю.

   Не знайшли, що шукали?

   Задайте питання прямо менеджеру

   Right Menu Icon