Замовити дипломну роботу

icon

Дипломна робота на замовлення

від
7 днів
від
4400 грн.
Гарантія
До захисту
Унікальність
від 65%

Замовити дипломну роботу в Україні можна вiд 4400 грн. Вартість залежить від вимог, необхідного % унікальності, обсягу і термінів готовності роботи.

Ні. Заявка на сайті - це ще не оформлення замовлення, а інформація для консультації. Після отримання вашої заявки з вами зв'яжеться наш менеджер і уточнить всі деталі, а також назве вартість робіт

Дипломна робота може бути написана в термін від 14 днів. Також можливі більш термінові варіанти в індивідуальному випадку.

При оформленні замовлення ви вносите передоплату у розмірі 50%. Ця сума повертається в разі, якщо з нашого боку ви не отримували ще ніяких матеріалів - плану, вступу, одного розділу. Якщо ми вам підготували роботу, а ви не хочете її забирати, то оплатити все одно необхідно. Так як з нашого боку умови співпраці були дотримані - робота написана, автор матеріал зібрав, проаналізував і написав дипломну роботу, були внесені правки (якщо таке було потрібно). Ви ж не з'їдаєте в магазині Снікерс, а потім відмовляєтеся за нього платити на касі, тому що вам він вже не потрібен?)


icon

Дотримання термінів

icon

Безкоштовні доопрацювання

icon

100% Оригінальний текст

Дипломна робота ціна

✅ Ціна від 4400 грн
✅ Терміни від 7 днів
✅ Унікальність від 65%
✅Гарантія до захисту роботи
✅ Автор кваліфікований спеціаліст
✅ Плюшки презентація, анотація, роздатковий матеріал

Дізнайтесь вартість дипломної Безкоштовно

  Оригінальність роботи: 

  %

  Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

  Відгуки

  Максим
  Курсова робота

  Я б хотів поділитися своїми враженнями щодо співпраці з Диплом Центр під час написання моєї курсової роботи. Як студент, я відчував великий тиск та навантаження, і ця компанія дійсно виявилася великим допоміжним фактором у моєму навчанні. Курсова робота була написана професійно, з дотриманням всіх наукових стандартів та вимог мого університету. Я був вражений глибиною дослідження моєї теми. Також ретельно підібрали літературу та джерела, які були необхідні для моєї теми, і це позитивно позначилося на якості роботи. Дякую!

  Андрій
  Курсова робота

  Диплом Центр — це найкращий вибір для студентів. Я замовив у них дипломну роботу і отримав чудовий результат. Велике спасибі за професійну підтримку!

  Олена
  Курсова робота

  Замовила у Диплом Центр курсову роботу і залишилася дуже задоволеною результатом. Якість виконання на високому рівні, терміни дотримуються. Дякую за вашу роботу!

  Максим
  Дипломна робота

  Задоволений якістю дипломної роботи від «Диплом Центр». Фахівці продемонстрували глибоке розуміння теми, забезпечивши науковий зміст та оригінальність. Роботу виконали вчасно, врахувавши всі вимоги. Рекомендую «Диплом Центр» для високоякісних наукових робіт

  Вікуся
  Дипломна робота

  Замовила тут дипломну роботу з педагогіки за порадою одногрупниці. Ціна одразу здалася зависокою, але заради цікавості залишила заявки у інших компаній. Виявилося, шо це найдешевша 😂 Але якість роботи дійсно класна! Так, трохи по термінам затримали, але надіслали перший розділ, який я змогла показати керівнику, щоб той заспокоївся, що я щось пишу😂 Роботою залишилася задоволена і я, і мій керівник її високо оцінив. Тож тепер я можу сміливо радити цю компанію — я ціни чудові, і якість прекрасна! Ловіть серденько ❤

  Олексій
  Магістерська робота

  Рівнем професіоналізму «Диплом Центр» вражає. Вони не лише висвітлили тему магістерської роботи, а й додали новий погляд на проблему, розширивши її контекст. Роботу виконали вчасно та з врахуванням всіх вимог. Дякую вам за високу якість та індивідуальний підхід. Рекомендую «Диплом Центр» для студентів, які цінують якість та професіоналізм

  Наталія
  Курсова робота

  Дуже задоволена виконаною роботою компанії «Диплом Центр». Вони не просто написали курсову роботу, але й врахували всі її індивідуальні особливості. Якість роботи мене вразила: чітка структура, глибокий аналіз та оригінальний підхід. Я висловлюю велику вдячність за вчасність та професіоналізм, роблячи навчання легким та ефективним. Рекомендую «Диплом Центр» для якісних курсових робіт

  Анна
  Курсова робота

  Дякую за зроблену роботу компанії «Диплом Центр». Їх підхід до написання курсової роботи мене вразив: глибокий аналіз теми, точність та оригінальність. Фахівці продемонстрували високий ступінь відповідальності та творчості. Робота вчасно виконана з урахуванням всіх вимог. Рекомендую «Диплом Центр» як надійного партнера у написанні курсових робіт

  Юлія
  Реферат

  Захоплена роботою «Диплом Центр». Автори створили реферат вищого класу — чіткий, структурований та з глибоким аналізом. Індивідуальний підхід та точність виконання залишили приємне враження. Я висловлюю велику вдячність за професіоналізм та рекомендую «Диплом Центр» для якісних та збалансованих наукових робіт.

  Ліна
  Звіт з практики

  Задоволена сервісом «Диплом Центр». Замовивши звіт з практики, отримала не тільки чіткий опис досвіду, але й відмінний аналіз та рекомендації. Фахівці виявилися відповідальними та компетентними. Зручне спілкування та швидкість виконання залишають приємні враження. Рекомендую компанію «Диплом Центр»!

  Карина
  Курсова робота

  Заказывала курсовую. Была готова в обговорённый срок. Работают профессионалы, очень понравилось качество, цены адекватные. Спасибо вам огромное.

  Слава
  Дипломная работа

  Заказывал тут дипломную по экономике. Все было отлично — план сделали, писали по разделам, замечания препода вносили и переделывали, пока тот не был доволен. Уникальность подтянули столько, сколько нужно было. Еще и презентации с докладом бонусом сделали. Спасибо вам! Все сдал и защитился!!

  Мария
  Дипломная

  Все четко и в сроки, работу приняли сразу, менеджеры — тhe вest)))

  Анюта
  Дипломная

  Заказывала дипломную работу по психологии. Мне очень понравилось сотрудничество и сам диплом был написан качественно, интересно и исследование подано с расчетами и выводами. В общем, и я, и мой научрук остались работой довольны)

  Женя
  Курсова робота

  Заказывал тут курсач по политологии. Тема сложная (для меня), но автор написал так доступно и четко, что даже мне стало понятно. Спасибо, защитился норм.

  Галина Б.
  Курсова робота

  Зверталася у дану компанію вже не один раз. Мені сподобалися ціни і терміни виконання. Роботи завжди отримувала вчасно. Нормальні доступні ціни за якісну роботу. Дякую

  Екатерина Е.
  Реферат

  Я обращаюсь в «Диплом Центр» за работами не первый раз и не один год. Работа, времени на разного рода рефераты-курсовые не хватает. Менеджеры отзывчивые, внимательные. Работы хорошего качества, бывают с доработками, но я считаю, что это нормально. Т.к. все преподы разные. В целом я очень довольна сотрудничеством и могу смело рекомендовать проверенную компанию!

  Роман Н.
  Реферат

  С главной задачей справились достойно, ВКР подготовили быстро и так, что приняли почти сразу. Вносили некоторые правки потом с преподавателем, их сделали бесплатно в рамках уже оплаченного договора. Приятно!)

  Як ми працюємо

  ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

  Наш офіс знаходиться в м.Київ. Ви можете внести оплату при оформленні замовлення. Наш менеджер видасть Вам квитанцію з печаткою про внесення коштів

  ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ БУДЬ-ЯКОГО БАНКА

  Якщо у Вас немає карти Приватбанку, немає можливості приїхати до нас в офіс - зверніться до нашого менеджера і він надасть інструкцію для оплати кредитною карткою будь-якого банку світу

  ОПЛАТА ПРИВАТ24

  Якщо у вас немає карти Приватбанку і немає можливості приїхати в офіс - платите прямо на сайті

  • 01

   Оформляєте заявку

   Заповнення займе не більше 3 хвилин

  • 02

   Спілкуєтесь з менеджером

   Будь-яким зручним для вас способом: Viber, Telegram, email або по телефону

  • 03

   Вносите передоплату

   50% від вартості роботи

  • 04

   Отримуєте готову роботу

   Сплатіть залишок і скачайте готову роботу

  Дізнатися вартість

  Чому краще купити дипломну роботу?

  Це єдино вірне рішення, коли немає часу, потрібних знань, бажання. Чому? Та тому що на кону освіта, за плечима чималий пройдений етап, і ризикувати цим не варто. Грамотне і своєчасне делегування обов’язків – корисна навичка. Тим більше, якщо надаються гарантії якості. У компанії «Диплом-Центр» немає проблем ні з гарантіями, ні з якістю. Наші автори готові швидко і якісно написати дипломну роботу на замовлення. Також ми підготуємо для вас безкоштовний план до дипломної на затвердження з науковим керівником!

  Замовити дипломну роботу

   Якщо викладач дізнається, що я писав дипломний проект не сам?

   Не дізнається. Якщо тільки ви самі йому про це не скажете. Ми забезпечуємо повну конфіденційність, залишаємо абсолютне авторство за замовником, не розміщуємо ніяких матеріалів про замовників на сайті. До того ж кожна дипломна робота пишеться під конкретного студента, враховується побажання, бачення, навіть очікувана оцінка. Все, що від вас вимагається – прочитати готовий результат і підготувати промову на захист (точніше потренуватися в озвучці вже готового тексту). Якщо будуть запинки, це легко списується на хвилювання.

   Дипломна робота на замовлення

   Відповіді на часті запитання

   Оформити замовлення на написання дипломної роботи ви можете через сайт компанії, телефоном чи через зручний месенджер. Аби менеджер міг сказати вам точну вартість роботи надайте йому наступну інформацію щодо випускної кваліфікаційної праці: спеціальність з якої виконується робота, тему дослідження, необхідний показник унікальності, бажаний строк виконання роботи на замовлення, вимоги щодо обсягу та оформлення. Після того як деталі будуть узгоджені формується вартість, у разі згоди замовника вноситься 50% вартості й автор приступає до написання роботи. Ціна залежить від складності та інших параметрів.

   З написанням робіт пораються кандидати та доктори наук, які є викладачами провідних вишів в Україні, тому ви можете бути певні, що всі роботи відповідають поставленим до них вимогам. При цьому студентам не треба хвилюватись, що науковий керівник чи члени комісії щось дізнаються. -ми гарантуємо конфіденційність співпраці та унеможливлюємо спілкування замовника з автором. Вся комунікація відбувається виключно через менеджера компанії.

   Ми гарантуємо унікальність робіт й відправляємо замовникам дипломні роботи, що є унікальними на 65% і більше. При цьому, якщо ваш вищий навчальний заклад вимагає певний показник просто зазначте про це менеджеру і ми виконаємо все, як треба.

   Так, ми самі підготуємо вам план на затвердження з науковим керівником.

   Так, однак тільки якщо правки відбуваються в межах узгодженого плану. Оскільки цілком зрозуміло, що тема роботи будь-якого типу може бути розкрита з різних боків й тому якщо буде змінено план, то треба буде повністю переписувати весь текст.

   Орієнтовно на роботу з менеджменту, психології, математики тощо автор компанії виконає за 7 днів. Можна замовити й більш прискорене виконання, однак ціна буде вище.

   Наші досвідчені автори пишуть дипломні проєкти для студентів вишів України, які пропонується навчання на різних спеціальностях. У нас замовляють роботи здобувачі вищої освіти НУ "ОЮА", Одеського державного університету внутрішніх справ, Київського політехнічного інституту ім. Сікорського, Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого й не тільки.

   Презентація, анотація і роздатковий матеріал при замовленні дипломної роботи ви отримуєте в подарунок!

   Написання дипломної роботи на замовлення

   В”Диплом Центр”ви зможете замовити дипломну роботу в Києві та бути повністю впевненими в тому, що вона буде бездоганною. Взагалі, замовити дипломн в нашій компанії буде гарною ідеєю для кожного студента і це зовсім не перебільшення, адже ми потрібні:

   • студентам, які хвилюються про свій “червоний” диплом та не хочуть зайвий раз ризикувати ним. Написання дипломної роботи доволі складне завдання навіть для відмінників, адже треба підібрати актуальну літературу, проаналізувати її, написати роботу, в якій буде переважно авторський текст тощо. До того ж не варто забувати про вимоги щодо академічності висловлювань та ДСТУ. А так, можна не хвилюватись, що якась деталь буде упущена;
   • студентам, які ледь виконують навчальний план;
   • людям, які почали працювати й не мають часу на виконання теоретичних завдань.

   Чому краще купити дипломну роботу в «Диплом Центр»?

   Замовити дипломну роботу в нашій компанії, а не писати її самостійно чи оформити замовлення в інших виконавців варто з наступних причин:

   • ціна дипломної роботи складає близько 4400 грн, що є цілком виправданим, адже автору треба зробити величезний пласт роботи (цінник в інших компаніях значно вищий);
   • ми гарантуємо бездоганну якість підготовленої роботи. Замовляючи роботу у нас вам точно не доведеться хвилюватись через те, що вона не пройде перевірку на плагіат, в ній буде маленький показник унікальності, будуть використані застарілі джерела чи вона буде оформлена не відповідно до вимог ДСТУ;
   • наші автори завжди дотримуються узгоджених строків. Дедлайн – це те, про що автори компанії в Києву ніколи не забувають і складність роботи тут взагалі не має значення. Ми завжди надсилаємо роботу вчасно й тому не варто хвилюватись про ризик виникнення академічної заборгованості;
   • величезний вибір доступних спеціальностей. У нас ви можете замовити дипломну роботу з педагогіки, з психології, філософії, менеджменту, математики й не тільки, адже ми співпрацюємо з викладачами провідних вищих навчальних закладів по всій країні.

   Не знайшли, що шукали?

   Задайте питання прямо менеджеру

   Right Menu Icon