Роздатковий матеріал

Роздатковий матеріал

від
1 дня
від
200 грн.
Гарантія
До захисту
Унікальність
від 65%

icon

Безкоштовні доопрацювання в будь-якій кількості до
самого захисту

icon

Всі роботи оформляються відповідно до ДСТУ і перевіряються на плагіат (Unicheck та ін.)

icon

Всі наші автори - перевірені роками фахівці. Ніяких фрілансерів

Як ми працюємо

  Оригінальність роботи: 

  %

  Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

  ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

  Наш офіс знаходиться в м.Київ. Ви можете внести оплату при оформленні замовлення. Наш менеджер видасть Вам квитанцію з печаткою про внесення коштів

  ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ БУДЬ-ЯКОГО БАНКА

  Якщо у Вас немає карти Приватбанку, немає можливості приїхати до нас в офіс - зверніться до нашого менеджера і він надасть інструкцію для оплати кредитною карткою будь-якого банку світу

  ОПЛАТА ПРИВАТ24

  Якщо у вас немає карти Приватбанку і немає можливості приїхати в офіс - платите прямо на сайті

  • 01

   Оформляєте заявку

   Заповнення займе не більше 3 хвилин

  • 02

   Спілкуєтесь з менеджером

   Будь-яким зручним для вас способом: Viber, Telegram, email або по телефону

  • 03

   Вносите передоплату

   50% від вартості роботи

  • 04

   Отримуєте готову роботу

   Сплатіть залишок і скачайте готову роботу

  Дізнатися вартість

  Роздатковий матеріал часто ігнорується або складається в останню чергу. Це помилка. Адже якісна презентація або грамотно складена анотація допоможуть справити перше враження на захист і наочно продемонструвати сильні сторони роботи.

  Якщо ви не маєте уявлення, чим повинна бути доповнена дипломна робота, компанія «Диплом-Центр» допоможе і підготує роздатковий матеріал будь-якого формату на замовлення. Ми знаємо вимоги, враховуємо рекомендації і застосовуємо успішний досвід авторів, тому результат перевершує очікування!

   Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

   Як замовити роздатковий матеріал?

   Компанія «Диплом-Центр» виконує на замовлення всі види студентських та аспірантських робіт. Оформляйте замовлення в Києві на сайті дистанційно або приїжджайте до нас в офіс. Якщо наукове дослідження написано нашими авторами, доповідь і роздатковий матеріал готуються автоматично. Якщо ні – надайте вихідний матеріал. Ми ознайомимося, врахуємо всі побажання і виконаємо заявку максимально швидко.

   Для зручності замовника передбачена поетапна оплата. Ви вносите аванс після того, як залишили заявку, і перераховуєте доплату, коли отримаєте повідомлення про готовність результату. Підготовлений роздатковий матеріал ми висилаємо на електронну пошту. Всі доробки (якщо такі будуть потрібні) виконуються абсолютно безкоштовно. Хороший роздатковий матеріал – це спосіб показати всім (в прямому і переносному сенсі), на що ви здатні. Ми допомагаємо досягати успіху і втілювати мрії!

   Відгуки

   rewiews Відгуки наших
   замовників
   rewiews 4,9
   rewiews Ref-rating
   rewiews 4,5
   rewiews Google
   rewiews 4,7
   rewiews Rating
   rewiews 4,9

   Навіщо потрібен роздатковий матеріал?

   Недостатньо якісно написати диплом або дисертацію – будь-яке дослідження потрібно захистити. Успішному завершенню розпочатого сприяє доповідь і роздатковий матеріал, які повинні бути цікавими і синхронними. Ви ж не хочете стати учасником захисту, на якому ніхто нічого не зрозумів і вирішив подрімати?

   Кілька аргументів на користь роздаткового матеріалу:
   1. Засіб візуалізації – хто не зрозумів на слух, уточнить очима.
   2. Своєрідна підказка, алгоритм, куди рухатися і про що говорити.
   3. Спосіб акцентувати увагу на головному і відвернути від сумнівних пунктів.
   4. Можливість зацікавити аудиторію, запам’ятатися, продемонструвати власну креативність і відповідальність. Іншими словами, характеристика «заморочився» ще нікому не завадила на захисті.
   5. Спосіб скоротити кількість додаткових питань, щоб не попастися.

   Час на захисті і питання обмежені. Якщо ваш роздатковий матеріал буде цікавим і повним, шанси на успішну промову підвищуються. В такому форматі вдало грає зв’язка «декламація – демонстрація».

   Що головне в складанні роздаткового матеріалу?

   Традиційно письмовий роздатковий матеріал включає таблиці, схеми, діаграми, графіки та інші елементи візуалізації. При складанні важливо знати наступне:

   1. Де взяти елементи роздаткового матеріалу? Найпростіший спосіб – скопіювати всі наявні в основному тексті, малюнки і таблиці. Вони, як правило, включені в проектний або аналітичний розділ.
   2. Компонуємо матеріал не більше ніж на 15 аркушах. При цьому рекомендується кожен елемент розміщувати на окремому аркуші і називати окремо. Якщо важлива інформація не вміщується, спробуйте зменшити шрифт або відформатувати матеріал.
   3. Як зрозуміти, що зайве? Спробуйте викласти промову захисту без доповіді, орієнтуючись виключно на роздатковий матеріал. Якщо що-небудь з обраного доповнення вами не використовується, воно не доречно і цю частину можна видалити.

   Не забувайте про грамотність і абсолютну відповідність змісту роздаткового матеріалу вихідній роботі.

   Презентувати наочну інформацію потрібно в унісон з промовою. Допомагайте аудиторії, звертайте увагу слухачів на певну таблицю або схему, використовуйте вирази «зверніть увагу», «що можна наочно побачити на …» тощо.

   Не знайшли, що шукали?

   Задайте питання прямо менеджеру

   Right Menu Icon