Презентація до диплому

Презентація до дипломної роботи

від
1 дня
від
250 грн.
Гарантія
До захисту
Унікальність
від 65%

icon

Безкоштовні доопрацювання в будь-якій кількості до
самого захисту

icon

Всі роботи оформляються відповідно до ДСТУ і перевіряються на плагіат (Unicheck та ін.)

icon

Всі наші автори - перевірені роками фахівці. Ніяких фрілансерів

Як ми працюємо

  Оригінальність роботи: 

  %

  Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

  ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

  Наш офіс знаходиться в м.Київ. Ви можете внести оплату при оформленні замовлення. Наш менеджер видасть Вам квитанцію з печаткою про внесення коштів

  ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ БУДЬ-ЯКОГО БАНКА

  Якщо у Вас немає карти Приватбанку, немає можливості приїхати до нас в офіс - зверніться до нашого менеджера і він надасть інструкцію для оплати кредитною карткою будь-якого банку світу

  ОПЛАТА ПРИВАТ24

  Якщо у вас немає карти Приватбанку і немає можливості приїхати в офіс - платите прямо на сайті

  • 01

   Оформляєте заявку

   Заповнення займе не більше 3 хвилин

  • 02

   Спілкуєтесь з менеджером

   Будь-яким зручним для вас способом: Viber, Telegram, email або по телефону

  • 03

   Вносите передоплату

   50% від вартості роботи

  • 04

   Отримуєте готову роботу

   Сплатіть залишок і скачайте готову роботу

  Дізнатися вартість

  Ви знаєте, що більшість людей – візуали? Ми найчастіше сприймаємо інформацію очима. Так легше, зрозуміліше, доступніше. Не випадково дітям читають книжки з великою кількістю картинок. Це наша особливість, якою можна і потрібно користуватися на захисті диплому. Випускна кваліфікаційна робота дається непросто. Яким би сильним і якісним не був написаний матеріал, його потрібно підкріпити доповіддю і переконливою, цікавою промовою для захисті. Презентація служить не завжди обов’язковим, але цікавим і корисним інструментом.

  Підготовка презентації – це більше технічна робота, однак, не розбираючись в питанні і темі неможливо забезпечити якість. У домашніх умовах не завжди і не у всіх є можливість самостійно підготувати результат. Потрібні навички, час, зосередженість. Студенту важлива впевненість на захисті. Особливо якщо мова йде про дипломні проекти з технічних та інших точних дисциплін, на захисті яких не заспіваєш пісні – потрібні факти, конкретика, чіткість.

  Якщо у вас немає досвіду, ви не розумієте завдання і формат презентації, не володієте часом і «на Ви» з комп’ютерними програмами – звертайтеся в компанію «Диплом-Центр».  З нами кожен студент буде відчувати себе на захисті максимально впевнено!

   Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

   Коли розумно купити презентацію?

   На це, як і на багато інших питань, тільки дві відповіді – коли потрібно, і коли хочеться. Випускна кваліфікаційна робота, доповідь і підготовка до захисту виснажує і морально, і фізично. Це відповідальний вантаж, який не може не тиснути – на кону майбутнє і диплом. Саме тому сил і креативу на презентацію може не вистачити.

   Переваги презентацій на замовлення в нашій компанії:

   • використовується найкраща програма і системи обробки в кожному конкретному випадку, широко застосовуються можливості Power Point та інших більш сучасних і технологічних програм;
   • забезпечується повна відповідність суті та змісту роботи;
   • дотримуються вимоги грамотності, оформлення, послідовності, тимчасового інтервалу;
   • гарантується якість слайдів, зображень, схем та інших елементів візуалізації – чіткість, гарна якість, доступність сприйняття;
   • пропонується краще співвідношення ціна / якість, індивідуальний підхід.

   Відгуки

   rewiews Відгуки наших
   замовників
   rewiews 4,9
   rewiews Ref-rating
   rewiews 4,5
   rewiews Google
   rewiews 4,7
   rewiews Rating
   rewiews 4,9

   Для чого потрібні презентації на захисті дипломної роботи?

   Презентації – це візуальне підкріплення сказаного і написаного. На доповідь виділяється досить обмежена кількість часу. За 15 хвилин потрібно встигнути донести сенс ста листів надрукованого тексту. І не просто донести, а зробити це цікаво, доступно. Повертаємося до книг з картинками і проектуємо цю схему на практиці.

   Сидить аудиторія, слухає, вникає і дивиться на слайди. Відмінний варіант, тому що:

   • якщо хтось не почув – побачить;
   • якщо не зрозумів – зафіксує погляд;
   • якщо виникає питання – знаходиться відповідь без витрат часу;
   • якщо не усвідомив логічного зв’язку – подивився ще раз і сформував причинно-наслідковий зв’язок.

   Якщо говорити простою мовою, презентації – це інструмент, за допомогою якого кожен студент може розбавити нудьгу на своєму захисті, внести цікаві кадри і елементи, «прикрасити виступ», продемонструвати власний рівень підготовки. Це страховка і спосіб зробити так, щоб промова була цікавою і доступною.

   Як можна замовити презентацію?

   Компанія «Диплом-Центр» спеціалізується на написанні студентських робіт, в тому числі у форматі «під ключ» і надає широкий спектр супутніх послуг. Ми гарантуємо якість і потрібний результат. Що стосується презентацій, ми пропонуємо:

   1. Написати дипломну роботу з нуля повним пакетом. В цьому випадку презентація та доповідь йдуть бонусом, і первісна ціна включає ці завдання.
   2. Підготувати презентацію під готову дипломну роботу. Ми ретельно вивчаємо наданий матеріал і створюємо слайд-програму з повною відповідністю промови доповіді і самого диплома.

   І в першому, і в другому випадку якість гарантується. Підтвердження цьому – необмежена кількість доробок, якщо такі будуть потрібні, а також постійна консультаційна підтримка. Але практика показує, що логічність і цілісність легше досягати, якщо спочатку писати всю роботу, а не переробляти чужі помилки.

   Купити презентацію досить просто. Зв’яжіться з нашим менеджером, узгодьте деталі і терміни, дізнайтеся відповіді на питання, що цікавлять. Наступний крок – складання угоди. Це ваші гарантії, що будуть враховані всі побажання, і вони будуть виконані. Ціна послуги ділиться на аванс і залишок від вартості, який вноситься після готовності результату. Ми відправляємо готову роботу електронною поштою. Вам залишається тільки прорепетирувати промову і скласти свою доповідь «в унісон», щоб кадри слайдів відповідали словам.

   Не знайшли, що шукали?

   Задайте питання прямо менеджеру

   Right Menu Icon