Публікація статті ВАК

Потрібна швидка публікація в журналах ВАК або публікація тез? Компанія «Диплом-Центр» допоможе написати статтю ВАК і розмістити матеріали в потрібний журнал, що рецензується.  Професійна допомога наших авторів прискорить наступ бажаного результату і скоротить небажані ризики відмови.

Публікація статті ВАК

від 30 днів

від 1800 грн.

Публікації у журналах ВАК (Категорія “Б”)

від 30 днів

Магистерские статьи від 1800 грн.

Публікації у журналах ВАК (Категорія “Б”)

від 30 днів

Магистерские статьи від 1800 грн.

Потрібна швидка публікація в журналах ВАК або публікація тез? Компанія «Диплом-Центр» допоможе написати статтю ВАК і розмістити матеріали в потрібний журнал, що рецензується.  Професійна допомога наших авторів прискорить наступ бажаного результату і скоротить небажані ризики відмови.

Публікація статті ВАК

від 30 днів

від 1800 грн.

Як замовити публікацію статті ВАК?

 

Додайте завдання

Почніть замовлення курсової роботи з розміщення завдання на сайті

 

Виберіть автора роботи

Після розміщення вашого замовлення, автори відразу відгукнуться на нього

 

Отримайте готову роботу

Отримуйте готову курсову роботу і відмінну оцінку від вашого викладача

 

Гарантійний період

Після отримання роботи у вас буде 7 гарантійних днів, що б її перевірити

Як опублікувати статтю ВАК?

 

Швидко опублікувати статтю ВАК досить складно. Однак при правильному підході немає нічого неможливого. Послуга актуальна в наступних випадках:

• аспірант або докторант отримує допуск до захисту дисертації;
• проводиться щорічна атестація професорсько-викладацького складу навчального закладу;
• вирішується питання вступу до аспірантури;
• реалізується бажання підвищити власний авторитет і статус в науковому середовищі;
• планується кар’єрне зростання в сфері науки.

 

Один або кілька перерахованих пунктів про вас? Прийшов час замовити наукову статтю або тези для публікації. Перелік послуг нашої компанії охоплює весь список вимог до дисертацій, кількість яких постійно зростає.

Ми виконуємо всі види робіт з філології, психології, юриспруденції, готуємо іноземні матеріали, надаємо допомогу у виборі рецензованого журналу і розміщенні матеріалу, в тому числі в терміновому порядку.

Співробітники нашої компанії підберуть видання та журнал, які оптимально відповідають вашій спеціалізації і тематиці. На додаток до наукової статті обов’язково готується анотація англійською мовою. Ваша наукова позиція стане доступною міжнародній спільноті!

 

Перелік послуг компанії «Диплом-Центр»

 

Швидка публікація в журналах ВАК або публікація тез для конференції може зажадати доопрацювання матеріалу. Перед вирішенням питання про публікацію ми виконуємо на замовлення:

• переклад на іноземну мову ключових слів і анотації;
• підготовку анотації та ключових слів;
• заповнення та оформлення титульного аркуша відповідно до вимог видання;
• адаптацію статті або тез під технічні параметри журналу;
• редакторську правку тексту, виправлення помилок, підвищення унікальності;
• оформлення списку використаної літератури.

Своєчасне виконання цих пунктів впливає на вартість, оскільки багато публікацій є платними. Відмова в публікації – це додаткові витрати і витрати часу.

Компанія «Диплом-Центр» надає повний перелік послуг з оптимізації наукової статті або тез під критерії конкретного рецензованої журналу. Ми виконуємо всі вимоги швидко і недорого, маємо успішний багаторічний досвід розміщення публікацій.

Допомога в публікації статті ВАК

 

Швидко опублікувати статтю ВАК можна, якщо є якісний матеріал. Ви звертаєтеся до наших фахівців в надії терміново вирішити питання, яке, здавалося б, не може бути вирішено, і ми виправдовуємо надії. Що для цього потрібно?

 

Озвучте завдання і переваги, надайте вихідний матеріал, список за формою вимог. Якщо всього цього немає, ми самостійно при вашому схвалення підготуємо статтю і виберемо оптимальне джерело для публікації, в тому числі з урахуванням такого важливого чинника як, скільки коштує послуга.

 

Ціна формується виходячи з обраної теми, спеціальності, терміновості і безпосередньо джерела ВАК. У більшості випадків журнали роблять послугу публікації платною.

 

Офіс нашої компанії знаходиться в місті Київ, але ви можете узгодити умови дистанційно і внести оплату безготівковим способом. Аванс перераховується на етапі оформлення заявки, а решта вартості – після завершення роботи.

 

Ви отримуєте підтвердження публікації з відповідним присвоєним номером для пошуку. Ми інформуємо про будь-які зміни в статусі статті. Результат доступніше, ніж здається на перший погляд!

Відгуки наших клієнтів

СЕРЕДНЯ ОЦІНКА

4,9

ВІДГУКИ

3421

Наші гарантії

Кваліфіковані
автори

Необмежена
гарантія

Своєчасність
 

Унікальність текстів
 

СКІЛЬКИ КОШТУЄ Публікації у журналах ВАК (Категорія “Б”)?
Залиште заявку на сайті та за 15 хвилин дізнайтеся вартість Вашої роботи.
ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ