Замовити дисертацію

icon

Дисертація

від
6 міс.
від
85 000 грн.
Гарантія
До захисту
Унікальність
від 65%

icon

Дотримання термінів

icon

Безкоштовні доопрацювання

icon

100% Оригінальний текст

Дізнайтесь вартість дисертаціїБезкоштовно

  Оригінальність роботи: 

  %

  Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

  Відгуки

  Максим
  Курсова робота

  Я б хотів поділитися своїми враженнями щодо співпраці з Диплом Центр під час написання моєї курсової роботи. Як студент, я відчував великий тиск та навантаження, і ця компанія дійсно виявилася великим допоміжним фактором у моєму навчанні. Курсова робота була написана професійно, з дотриманням всіх наукових стандартів та вимог мого університету. Я був вражений глибиною дослідження моєї теми. Також ретельно підібрали літературу та джерела, які були необхідні для моєї теми, і це позитивно позначилося на якості роботи. Дякую!

  Андрій
  Курсова робота

  Диплом Центр — це найкращий вибір для студентів. Я замовив у них дипломну роботу і отримав чудовий результат. Велике спасибі за професійну підтримку!

  Олена
  Курсова робота

  Замовила у Диплом Центр курсову роботу і залишилася дуже задоволеною результатом. Якість виконання на високому рівні, терміни дотримуються. Дякую за вашу роботу!

  Максим
  Дипломна робота

  Задоволений якістю дипломної роботи від «Диплом Центр». Фахівці продемонстрували глибоке розуміння теми, забезпечивши науковий зміст та оригінальність. Роботу виконали вчасно, врахувавши всі вимоги. Рекомендую «Диплом Центр» для високоякісних наукових робіт

  Вікуся
  Дипломна робота

  Замовила тут дипломну роботу з педагогіки за порадою одногрупниці. Ціна одразу здалася зависокою, але заради цікавості залишила заявки у інших компаній. Виявилося, шо це найдешевша 😂 Але якість роботи дійсно класна! Так, трохи по термінам затримали, але надіслали перший розділ, який я змогла показати керівнику, щоб той заспокоївся, що я щось пишу😂 Роботою залишилася задоволена і я, і мій керівник її високо оцінив. Тож тепер я можу сміливо радити цю компанію — я ціни чудові, і якість прекрасна! Ловіть серденько ❤

  Олексій
  Магістерська робота

  Рівнем професіоналізму «Диплом Центр» вражає. Вони не лише висвітлили тему магістерської роботи, а й додали новий погляд на проблему, розширивши її контекст. Роботу виконали вчасно та з врахуванням всіх вимог. Дякую вам за високу якість та індивідуальний підхід. Рекомендую «Диплом Центр» для студентів, які цінують якість та професіоналізм

  Наталія
  Курсова робота

  Дуже задоволена виконаною роботою компанії «Диплом Центр». Вони не просто написали курсову роботу, але й врахували всі її індивідуальні особливості. Якість роботи мене вразила: чітка структура, глибокий аналіз та оригінальний підхід. Я висловлюю велику вдячність за вчасність та професіоналізм, роблячи навчання легким та ефективним. Рекомендую «Диплом Центр» для якісних курсових робіт

  Анна
  Курсова робота

  Дякую за зроблену роботу компанії «Диплом Центр». Їх підхід до написання курсової роботи мене вразив: глибокий аналіз теми, точність та оригінальність. Фахівці продемонстрували високий ступінь відповідальності та творчості. Робота вчасно виконана з урахуванням всіх вимог. Рекомендую «Диплом Центр» як надійного партнера у написанні курсових робіт

  Юлія
  Реферат

  Захоплена роботою «Диплом Центр». Автори створили реферат вищого класу — чіткий, структурований та з глибоким аналізом. Індивідуальний підхід та точність виконання залишили приємне враження. Я висловлюю велику вдячність за професіоналізм та рекомендую «Диплом Центр» для якісних та збалансованих наукових робіт.

  Ліна
  Звіт з практики

  Задоволена сервісом «Диплом Центр». Замовивши звіт з практики, отримала не тільки чіткий опис досвіду, але й відмінний аналіз та рекомендації. Фахівці виявилися відповідальними та компетентними. Зручне спілкування та швидкість виконання залишають приємні враження. Рекомендую компанію «Диплом Центр»!

  Карина
  Курсова робота

  Заказывала курсовую. Была готова в обговорённый срок. Работают профессионалы, очень понравилось качество, цены адекватные. Спасибо вам огромное.

  Слава
  Дипломная работа

  Заказывал тут дипломную по экономике. Все было отлично — план сделали, писали по разделам, замечания препода вносили и переделывали, пока тот не был доволен. Уникальность подтянули столько, сколько нужно было. Еще и презентации с докладом бонусом сделали. Спасибо вам! Все сдал и защитился!!

  Мария
  Дипломная

  Все четко и в сроки, работу приняли сразу, менеджеры — тhe вest)))

  Анюта
  Дипломная

  Заказывала дипломную работу по психологии. Мне очень понравилось сотрудничество и сам диплом был написан качественно, интересно и исследование подано с расчетами и выводами. В общем, и я, и мой научрук остались работой довольны)

  Женя
  Курсова робота

  Заказывал тут курсач по политологии. Тема сложная (для меня), но автор написал так доступно и четко, что даже мне стало понятно. Спасибо, защитился норм.

  Галина Б.
  Курсова робота

  Зверталася у дану компанію вже не один раз. Мені сподобалися ціни і терміни виконання. Роботи завжди отримувала вчасно. Нормальні доступні ціни за якісну роботу. Дякую

  Екатерина Е.
  Реферат

  Я обращаюсь в «Диплом Центр» за работами не первый раз и не один год. Работа, времени на разного рода рефераты-курсовые не хватает. Менеджеры отзывчивые, внимательные. Работы хорошего качества, бывают с доработками, но я считаю, что это нормально. Т.к. все преподы разные. В целом я очень довольна сотрудничеством и могу смело рекомендовать проверенную компанию!

  Роман Н.
  Реферат

  С главной задачей справились достойно, ВКР подготовили быстро и так, что приняли почти сразу. Вносили некоторые правки потом с преподавателем, их сделали бесплатно в рамках уже оплаченного договора. Приятно!)

  Як ми працюємо

  ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

  Наш офіс знаходиться в м.Київ. Ви можете внести оплату при оформленні замовлення. Наш менеджер видасть Вам квитанцію з печаткою про внесення коштів

  ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ БУДЬ-ЯКОГО БАНКА

  Якщо у Вас немає карти Приватбанку, немає можливості приїхати до нас в офіс - зверніться до нашого менеджера і він надасть інструкцію для оплати кредитною карткою будь-якого банку світу

  ОПЛАТА ПРИВАТ24

  Якщо у вас немає карти Приватбанку і немає можливості приїхати в офіс - платите прямо на сайті

  • 01

   Оформляєте заявку

   Заповнення займе не більше 3 хвилин

  • 02

   Спілкуєтесь з менеджером

   Будь-яким зручним для вас способом: Viber, Telegram, email або по телефону

  • 03

   Вносите передоплату

   50% від вартості роботи

  • 04

   Отримуєте готову роботу

   Сплатіть залишок і скачайте готову роботу

  Дізнатися вартість

  Обов’язковою умовою для присудження наукового ступеня кандидата або доктора наук є написання дисертаційної роботи і проведення відповідного дослідження. Дисертація на присудження наукового ступеня (кандидата або доктора наук) складається з досить складно виконаної науково – дослідної роботи, вона пишеться і оформляється відповідно до визначених вимог.

  Основні з яких передбачають: актуальність обраної тематики, наукової цінності, практичної значущості роботи і повна відсутність плагіату. Крім самої дисертації претендентові необхідно надати офіційно опубліковані в авторитетних виданнях роботи, які відповідають темі дисертації.

   Які гарантії ми даємо?

   Приймаючи замовлення, в обов’язковому порядку встановлюються терміни виконання, при цьому ми гарантуємо передачу готової роботи в строго встановлений термін, однак, ми не жертвуємо якістю наукової роботи на догоду швидкості написання. Кожна робота, яка пишеться нами на замовлення (включаючи термінове), в обов’язковому порядку, супроводжується гарантією безкоштовного редагування.

   УВАГА! Ніколи не вірте тим виконавцям, які стверджують, що написана ними робота буде прийнята з першого разу. Маючи величезний досвід, ми можемо заявити з усією відповідальністю – це просто не можливо. Швидше за все, ті, хто пропагує дане твердження, ніколи в своєму житті не стикалися з дисертаціями та самі помиляються або ж, що більш реально, вас просто обманюють.

   У своїй роботі і ставленні до клієнтів, ми дотримуємося принципів конфіденційності і анонімності.
   Прийнявши рішення замовити дисертацію в нашому науковому центрі, ви гарантовано забезпечите собі зміцнення статусу і, звичайно ж, професійне зростання.

   Скільки коштує дисертація на замовлення?

   Вартість виконання дисертації залежить від різних факторів. Наприклад, вартість дисертації знижується, коли клієнт повідомляє, які методики повинні використовуватися, і на прикладі яких робіт необхідно виконати практичну частину дисертації. Ми готові до діалогу в будь-яких випадках, які стосуються побажань або вимог, вихідних від вас або вашого наукового керівника. Працюючи на ринку інформаційних послуг протягом багатьох років, ми ознайомилися з усіма тонкощами і нюансами підготовки дисертації до процедури її захисту, правильного оформлення і подачі інформації.

   Зазвичай основною вимогою до докторської і кандидатської дисертації є наукова новизна і практична цінність. Навіть якщо у вас відсутні матеріали і список джерел – ми зможемо допомогти. Для цього вам необхідно повідомити тему своєї кваліфікаційної роботи на присудження наукового ступеня, всю іншу роботу ми виконаємо самі.

   Співробітники нашої компанії з радістю допоможуть вам написати актуальну дисертацію під замовлення, вона буде містити елементи наукової новизни, бібліографічний список і необхідні посилання. Якщо ви рішуче налаштовані, досягти поставленої мети, зберігши свої сили і час, вам необхідно зробити замовлення дисертації.

   Замовити дисертацію – чому це краще рішення?

   Якщо ви приймете правильне рішення і замовите дисертацію у нас, ви будите приємно раді тому, що таку кваліфікаційну роботу виконає профільний фахівець, як правило, викладач одного з ВНЗ, раніше захистив власні наукові роботи. Перед тим як ви отримаєте вже готову докторську або кандидатську дисертацію, зроблена для вас робота пройде ретельну перевірку на плагіат, її проведе вже інший фахівець. Ця методика ефективно гарантує якість виконання замовленої вами роботи.

   Наші кваліфіковані фахівці не тільки виконають необхідний обсяг робіт, а й запропонують вам додаткові послуги переробки і доопрацювання дисертації. Її супровід до захисту, підготовку відкликання, акту впровадження, рецензії та автореферату. Співробітники компанії, які захистили власні наукові роботи протягом багатьох років успішно складають і пишуть дисертації на замовлення.

   Як зробити замовлення?

   Для того щоб почати з нами співпрацювати, будь ласка повідомте нам тему дисертації, яку ви маєте намір замовити, спеціальність і зручні для вас терміни виконання всієї необхідної роботи по складанню і написання вашої дисертації. Незалежно від того, в якому стані знаходиться ваша докторська або кандидатська дисертація, ви можете повідомити нам інформацію про план, якщо він є і оповістити про початок виконання дисертації. Навіть якщо ви написали всього лише один підрозділ, ми напишемо кандидатську рівно так само, як і докторську дисертацію, з «нуля».

   Крім цього, ми можемо взяти на себе роботи, які стосуються виконання якісного дисертаційного дослідження, публікації ряду наукових статей, написання і розсилки автореферату дисертації, так само багато чого іншого.

    

   Вид

   послуги

   Примітка

   Вартість, грн.*

   Кандидатска дисертація

   Підбір актуальної теми, обґрунтування по темі, розробка плану і план-проспекту, основна частина, висновки, список літератури, додатки, врахування побажань і виправлення всіх можливих зауважень, «Антиплагіат» ВАК.

   48-64 тис.

   Кандидатска дисертація “під ключ”

   Підбір актуальної теми, обґрунтування по темі, розробка плану і план-проспекту, основна частина, висновки, список літератури, додатки, врахування побажань і виправлення всіх можливих зауважень, «Антиплагіат» ВАК.  + Написання та публікація 5 наукових статей (в акредитованих ВАК України виданнях) і 5 тез до конференції, написання автореферату дисертації

   64-80 тис.

   Організаційні питання

   Наукове консультування, вибір аспірантури, допомога під час вступу / прикріплення до аспірантури, кандидатські іспити, документальне оформлення, опонування / рецензування, тощо

    договірна

   Доопрацювання дисертації (частини / розділу), написаної авторами не нашої компанії

    Безкоштовна гарантія на виконану роботу

   від 4 тис.

    Написання розділу / частини дисертації

    Безкоштовна гарантія на виконану роботу

   500-2500

   Реферат аспіранта

   25-40 стр. А4

   600

   Підбір актуальної теми дисертації

    5 тем відповідно до необхідної тематики + коротке обґрунтування актуальності

   650

    Обґрунтування теми дисертаційного дослідження

    Згідно з вимогами наукової установи

   1500

   Написання робочого плану дисертації з поясненнями

    Опрацювання теми і написання плану роботи, який включає також коротку характеристику змісту кожного пункту

   900

    Оформлення дисертаційної роботи, згідно з вимогами ВАК України

    Технічна редакція: розміри і гарнітури шрифтів, поля, виноски, формули, таблиці, схеми, бібліографічні описи, інше.

   1200

   Наукова вичитка і редагування дисертації

    Вичитування на предмет визначення та виправлення стилістичних, орфографічних і граматичних помилок (різна тематика)

   1400

    Наукова стаття ВАК (докторантам, аспірантам, здобувачам, претендентам на звання доцента)

   Підбір теми статті, написані авторської статті відповідно до останніх вимог ВАК України і наукових журналів, супровід.  Обсяг 10-14 А4.

   1400

   Публікація статті

    Публікація в спеціалізованому виданні (згідно списку акредитованих ВАК України видань).  Також можливо без рецензії. Доставка друкованого збірника

   750

    Тези до міжнародних наукових конференцій

    Підбір теми, написання, супровід

   450

   Участь у конференції та публікація тез

    Участь у відповідній в міжнародній науково-практичній конференції.  Доставка друкованого збірника

   400

    МВА консультації, МВА проекти, МВА дипломи

    Україна, Росія, Європа, США

    договірна

   Перевірка на плагіат №1

    Програма «Антиплагіат» ВАК України

   4000

    Перевірка на плагіат №2

   Додатковий пошук плагіату, який не визначає ВАКівська програма «Антиплагіат»

   1800

   Усунення плагіату

   Різні способи усунення плагіату, при збереженні цілісності роботи

    від 50 грн. / А4

   * У таблиці наведено базові ціни, які ми встановили на виконання наукових робіт і послуг, які є обов’язковими для отримання наукового ступеня кандидат наук.

   Не знайшли, що шукали?

   Задайте питання прямо менеджеру

   Right Menu Icon