Замовити Дисертацію

Обов’язковою умовою для присудження наукового ступеня кандидата або доктора наук є написання дисертаційної роботи і проведення відповідного дослідження.

 

Дисертація на присудження наукового ступеня (кандидата або доктора наук) складається з досить складно виконаної науково – дослідної роботи, вона пишеться і оформляється відповідно до визначених вимог.

 

Основні з яких передбачають: актуальність обраної тематики, наукової цінності, практичної значущості роботи і повна відсутність плагіату. Крім самої дисертації претендентові необхідно надати офіційно опубліковані в авторитетних виданнях роботи, які відповідають темі дисертації.

Дисертація

від 6 міс

договірна

Дисертація на Замовлення

від 6 міс.

Магистерские статьи від 85 000 грн.

Дисертація на Замовлення

від 6 міс.

Магистерские статьи від 85 000 грн.

Обов’язковою умовою для присудження наукового ступеня кандидата або доктора наук є написання дисертаційної роботи і проведення відповідного дослідження.

 

Дисертація на присудження наукового ступеня (кандидата або доктора наук) складається з досить складно виконаної науково – дослідної роботи, вона пишеться і оформляється відповідно до визначених вимог.

 

Основні з яких передбачають: актуальність обраної тематики, наукової цінності, практичної значущості роботи і повна відсутність плагіату. Крім самої дисертації претендентові необхідно надати офіційно опубліковані в авторитетних виданнях роботи, які відповідають темі дисертації.

Дисертація

від 6 міс

договірна

Як замовити дисертацію?

 

Додайте завдання

Почніть замовлення курсової роботи з розміщення завдання на сайті

 

Виберіть автора роботи

Після розміщення вашого замовлення, автори відразу відгукнуться на нього

 

Отримайте готову роботу

Отримуйте готову курсову роботу і відмінну оцінку від вашого викладача

 

Гарантійний період

Після отримання роботи у вас буде 7 гарантійних днів, що б її перевірити

Замовити дисертацію – чому це краще рішення?

 

Якщо ви приймете правильне рішення і замовите дисертацію у нас, ви будите приємно раді тому, що таку кваліфікаційну роботу виконає профільний фахівець, як правило, викладач одного з ВНЗ, раніше захистив власні наукові роботи.

Перед тим як ви отримаєте вже готову докторську або кандидатську дисертацію, зроблена для вас робота пройде ретельну перевірку на плагіат, її проведе вже інший фахівець. Ця методика ефективно гарантує якість виконання замовленої вами роботи.

Наші кваліфіковані фахівці не тільки виконають необхідний обсяг робіт, а й запропонують вам додаткові послуги переробки і доопрацювання дисертації. Її супровід до захисту, підготовку відкликання, акту впровадження, рецензії та автореферату. Співробітники компанії, які захистили власні наукові роботи протягом багатьох років успішно складають і пишуть дисертації на замовлення.

 

Скільки коштує дисертація на замовлення?

 

Вартість виконання дисертації залежить від різних факторів. Наприклад, вартість дисертації знижується, коли клієнт повідомляє, які методики повинні використовуватися, і на прикладі яких робіт необхідно виконати практичну частину дисертації. Ми готові до діалогу в будь-яких випадках, які стосуються побажань або вимог, вихідних від вас або вашого наукового керівника.

Працюючи на ринку інформаційних послуг протягом багатьох років, ми ознайомилися з усіма тонкощами і нюансами підготовки дисертації до процедури її захисту, правильного оформлення і подачі інформації.

Зазвичай основною вимогою до докторської і кандидатської дисертації є наукова новизна і практична цінність. Навіть якщо у вас відсутні матеріали і список джерел – ми зможемо допомогти. Для цього вам необхідно повідомити тему своєї кваліфікаційної роботи на присудження наукового ступеня, всю іншу роботу ми виконаємо самі.

Співробітники нашої компанії з радістю допоможуть вам написати актуальну дисертацію під замовлення, вона буде містити елементи наукової новизни, бібліографічний список і необхідні посилання. Якщо ви рішуче налаштовані, досягти поставленої мети, зберігши свої сили і час, вам необхідно зробити замовлення дисертації.

 

Як зробити замовлення?

 

Для того щоб почати з нами співпрацювати, будь ласка повідомте нам тему дисертації, яку ви маєте намір замовити, спеціальність і зручні для вас терміни виконання всієї необхідної роботи по складанню і написання вашої дисертації.

Незалежно від того, в якому стані знаходиться ваша докторська або кандидатська дисертація, ви можете повідомити нам інформацію про план, якщо він є і оповістити про початок виконання дисертації. Навіть якщо ви написали всього лише один підрозділ, ми напишемо кандидатську рівно так само, як і докторську дисертацію, з «нуля».

Крім цього, ми можемо взяти на себе роботи, які стосуються виконання якісного дисертаційного дослідження, публікації ряду наукових статей, написання і розсилки автореферату дисертації, так само багато чого іншого.

 

Вид

послуги

Примітка

Вартість, грн.*

Кандидатска дисертація

Підбір актуальної теми, обґрунтування по темі, розробка плану і план-проспекту, основна частина, висновки, список літератури, додатки, врахування побажань і виправлення всіх можливих зауважень, «Антиплагіат» ВАК.

48-64 тис.

Кандидатска дисертація “під ключ”

Підбір актуальної теми, обґрунтування по темі, розробка плану і план-проспекту, основна частина, висновки, список літератури, додатки, врахування побажань і виправлення всіх можливих зауважень, «Антиплагіат» ВАК.  + Написання та публікація 5 наукових статей (в акредитованих ВАК України виданнях) і 5 тез до конференції, написання автореферату дисертації

64-80 тис.

Організаційні питання

Наукове консультування, вибір аспірантури, допомога під час вступу / прикріплення до аспірантури, кандидатські іспити, документальне оформлення, опонування / рецензування, тощо

 договірна

Доопрацювання дисертації (частини / розділу), написаної авторами не нашої компанії

 Безкоштовна гарантія на виконану роботу

від 4 тис.

 Написання розділу / частини дисертації

 Безкоштовна гарантія на виконану роботу

500-2500

Реферат аспіранта

25-40 стр. А4

600

Підбір актуальної теми дисертації

 5 тем відповідно до необхідної тематики + коротке обґрунтування актуальності

650

 Обґрунтування теми дисертаційного дослідження

 Згідно з вимогами наукової установи

1500

Написання робочого плану дисертації з поясненнями

 Опрацювання теми і написання плану роботи, який включає також коротку характеристику змісту кожного пункту

900

 Оформлення дисертаційної роботи, згідно з вимогами ВАК України

 Технічна редакція: розміри і гарнітури шрифтів, поля, виноски, формули, таблиці, схеми, бібліографічні описи, інше.

1200

Наукова вичитка і редагування дисертації

 Вичитування на предмет визначення та виправлення стилістичних, орфографічних і граматичних помилок (різна тематика)

1400

 Наукова стаття ВАК (докторантам, аспірантам, здобувачам, претендентам на звання доцента)

Підбір теми статті, написані авторської статті відповідно до останніх вимог ВАК України і наукових журналів, супровід.  Обсяг 10-14 А4.

1400

Публікація статті

 Публікація в спеціалізованому виданні (згідно списку акредитованих ВАК України видань).  Також можливо без рецензії. Доставка друкованого збірника

750

 Тези до міжнародних наукових конференцій

 Підбір теми, написання, супровід

450

Участь у конференції та публікація тез

 Участь у відповідній в міжнародній науково-практичній конференції.  Доставка друкованого збірника

400

 МВА консультації, МВА проекти, МВА дипломи

 Україна, Росія, Європа, США

 договірна

Перевірка на плагіат №1

 Програма «Антиплагіат» ВАК України

4000

 Перевірка на плагіат №2

Додатковий пошук плагіату, який не визначає ВАКівська програма «Антиплагіат»

1800

Усунення плагіату

Різні способи усунення плагіату, при збереженні цілісності роботи

 від 50 грн. / А4

* У таблиці наведено базові ціни, які ми встановили на виконання наукових робіт і послуг, які є обов’язковими для отримання наукового ступеня кандидат наук.

Які гарантії ми даємо?

 

Приймаючи замовлення, в обов’язковому порядку встановлюються терміни виконання, при цьому ми гарантуємо передачу готової роботи в строго встановлений термін, однак, ми не жертвуємо якістю наукової роботи на догоду швидкості написання.

Кожна робота, яка пишеться нами на замовлення (включаючи термінове), в обов’язковому порядку, супроводжується гарантією безкоштовного редагування.

 

УВАГА! Ніколи не вірте тим виконавцям, які стверджують, що написана ними робота буде прийнята з першого разу. Маючи величезний досвід, ми можемо заявити з усією відповідальністю – це просто не можливо. Швидше за все, ті, хто пропагує дане твердження, ніколи в своєму житті не стикалися з дисертаціями та самі помиляються або ж, що більш реально, вас просто обманюють.

 

У своїй роботі і ставленні до клієнтів, ми дотримуємося принципів конфіденційності і анонімності.
Прийнявши рішення замовити дисертацію в нашому науковому центрі, ви гарантовано забезпечите собі зміцнення статусу і, звичайно ж, професійне зростання.

Відгуки наших клієнтів

СЕРЕДНЯ ОЦІНКА

4,9

ВІДГУКИ

3421

Наші гарантії

Кваліфіковані
автори

Необмежена
гарантія

Своєчасність
 

Унікальність текстів
 

СКІЛЬКИ КОШТУЄ Дисертація на Замовлення?
Залиште заявку на сайті та за 15 хвилин дізнайтеся вартість Вашої роботи.
ОФОРМИТЬ ЗАЯВКУ