Магістерська робота на замовлення

Магістерська робота

від
10 днів
від
4000 грн.
Гарантія
До захисту
Унікальність
від 65%

Магістерська робота - це випускна кваліфікаційна робота, яку пишуть при закінченні магістратури. Основні відмінності дипломної роботи від магістерської: обсяг, глибина опрацювання дослідження, список використаних джерел при написанні магістерської повинен бути більше, % унікальності.

Вартість магістерської роботи на замовлення складає від 3180 грн. Ціна залежить від термінів, вимог, спеціальності та необхідного % унікальності роботи.

Так, ми можемо підготувати для вас тільки один розділ магістерської роботи.

У нашій компанії доопрацювання БЕЗКОШТОВНІ в необмеженій кількості до самого захисту роботи!

Найбільш відповідний спеціаліст за фахом вашої роботи. Наш авторський колектив - це аспіранти, кандидати наук і викладачі, які не з чуток знають, що повинно бути в роботі, а також мають досвід підготовки студентських та наукових робіт на замовлення.

Звичайно, ваша магістерська робота по готовності матиме необхідний % оригінальності, який ви вказали на етапі оформлення замовлення. Всі наші виконані роботи перевіряються різними системами на Антиплагіат.

icon

Безкоштовні доопрацювання в будь-якій кількості до
самого захисту

icon

Всі роботи оформляються відповідно до ДСТУ і перевіряються на плагіат (Unicheck та ін.)

icon

Всі наші автори - перевірені роками фахівці. Ніяких фрілансерів

✅ Ціна від 4000 грн
✅ Терміни від 10 днів
✅ Унікальність від 65%
✅Гарантія до захисту роботи
✅ Автор кваліфікований спеціаліст
✅ Плюшки презентація, анотація, роздатковий матеріал

Як ми працюємо

  Оригінальність роботи: 

  %

  Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

  ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

  Наш офіс знаходиться в м.Київ. Ви можете внести оплату при оформленні замовлення. Наш менеджер видасть Вам квитанцію з печаткою про внесення коштів

  ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ БУДЬ-ЯКОГО БАНКА

  Якщо у Вас немає карти Приватбанку, немає можливості приїхати до нас в офіс - зверніться до нашого менеджера і він надасть інструкцію для оплати кредитною карткою будь-якого банку світу

  ОПЛАТА ПРИВАТ24

  Якщо у вас немає карти Приватбанку і немає можливості приїхати в офіс - платите прямо на сайті

  • 01

   Оформляєте заявку

   Заповнення займе не більше 3 хвилин

  • 02

   Спілкуєтесь з менеджером

   Будь-яким зручним для вас способом: Viber, Telegram, email або по телефону

  • 03

   Вносите передоплату

   50% від вартості роботи

  • 04

   Отримуєте готову роботу

   Сплатіть залишок і скачайте готову роботу

  Дізнатися вартість

  Магістерська робота – своєрідний підсумок підготовки, демонстрація рівня кваліфікації і вміння вирішувати конкретні науково-практичні завдання. Простіше кажучи, на публічному захисті ви доводите, що не дарма просиджували в аудиторії. Ваші оригінальні дослідження в поєднанні з аналітичними вміннями і знаннями будуть корисні науці в цілому і конкретної галузі або підприємству зокрема.

  Написання випускної науково-дослідницької роботи не завжди сумісно зі звичним способом життя. Особливо якщо ви природжений практик, а не педантичний теоретик. Але принцип делегування повноважень ніхто не відміняв, тому в компанії «Диплом-Центр» можна замовити і купити магістерські роботи на будь-які теми.

   

   Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

   Наповнення кожного розділу і частини дослідження визначається обраною темою. Структурний зміст магістерської роботи з економіки і по психології апріорі не може бути схожим. У першому випадку будуть активно використовуватися діаграми, формули, таблиці, схеми, графіки. У другому випадку акцент, як правило, робиться на практичні напрацювання, реальні приклади.

   Тому написання та оформлення будь-магістерської роботи ґрунтується на методичних і технічних прийомах, які, як ми вже зрозуміли, будуть відрізнятися в залежності від теми. Незважаючи на свою відмінність і різноманіття, всі прийоми і інструментарії виконують єдину мету – допомогти автору:

   • сформулювати правильні і зрозумілі висновки;
   • повно відобразити і обґрунтувати всі положення;
   • узагальнити рекомендації, довести їх новизну і значущість.

   Якщо ви оформили заявку на замовлення в компанії «Диплом-Центр», ми отримуємо можливість «творити» наукові шедеври. Ми відобразимо всю специфічність магістерської роботи, розкриємо з кращих сторін ваш кваліфікаційний рівень, наведемо незаперечні аргументи практичної значущості дослідження. Також ми можемо написати статтю ВАК або опублікувати статтю в Scopus.

   Вважайте нас колекціонерами еталонних робіт і позитивних рекомендацій. Ми дорожимо кожним замовником і вміємо виправдовувати довіру!

   Магістерська робота по предметам

   Відгуки

   rewiews Відгуки наших
   замовників
   rewiews 4,9
   rewiews Ref-rating
   rewiews 4,5
   rewiews Google
   rewiews 4,7
   rewiews Rating
   rewiews 4,9

   Завдання і особливості магістерської роботи

   Академічний ступінь магістра – мрія і мета більшості студентів. Якщо опустити шаблонні фрази про значимість освіти (які, безумовно, логічні і правильні), успішно захищена магістерська робота є впевненим кроком в «світле» майбутнє. Всі завдання магістерської роботи по праву, з економіки або будь-якої іншої дисципліни можна узагальнити трьома пунктами:

   1. Демонстрація рівня своєї наукової кваліфікації.
   2. Розробка оригінального наукового дослідження, в якому зацікавлений конкретний заклад, підприємство, компанія.
   3. Доведення практичної значущості та наукової цінності дослідження.

   Важливо! Магістерська робота показує наявність у автора первинних навичок наукової діяльності. Це свого роду індикатор перспективності і можливість заявити про себе.

   Структура і зміст магістерського дослідження

   Головним орієнтиром, як написати грамотну і якісну магістерську роботу, служить схема структурних елементів. Вона аналогічна дипломних робіт і складається з наступних пунктів:

   • титульного листа;
   • змісту (змісту);
   • вступу;
   • розділів;
   • підрозділів;
   • висновків;
   • списку використаної літератури;
   • додатків.

   Головна відмінність цього виду дослідження від дипломів – смислове навантаження і зміст. Чим значущою є кваліфікаційна робота, тим більше там елементів авторства і акцентів на практичну частину. Звичайно, основою служать вже напрацьована і доведена теорія. Але важлива демонстрація власного бачення і рекомендацій.

   Магістерська робота повинна викладатися мовою науки. Не забувайте, що на захисті ви орієнтуєтеся на професійно-підготовлену аудиторію, якій не буде цікаво слухати «дитячий лепет». При цьому перевантажувати академічністю і складними термінами теж не варто. Важливий баланс. Покажіть, що ви «в темі» і при цьому можете доступно аргументувати своє дослідження.

   Алгоритм підготовки і захисту магістерської роботи

   Будь-яке дослідження – з педагогіки або фінансів, англійською або російською мовою – виконується за певним алгоритмом. Якщо ви не знаєте, як написати гідний варіант і відгук до нього, підмогою стане покрокова інструкція:

   1. Виберіть тему. Вона повинна відповідати спеціалізації і професійним спрямуванням.
   2. Виберіть наукове керівництво. Це важливий аспект. Навряд чи абсолютно незацікавлені кандидати допоможуть в узгодженні теми і на подальших етапах. А отримувати несподівані численні правки і шукати, де краще і швидше все виправити, неприємно. Погодьтеся.
   3. Складіть план. Порада – не ставтеся до першого варіанту як незламної і єдино правильної версії. На наступних етапах він може коригуватися, а остаточна версія формується вже після завершення дослідження. Але план – це вектор руху, який не дозволить збитися зі шляху.
   4. Організуйте процес написання або, якщо знаєте, що будете доручати цю функцію фахівцям, потурбуйтеся про оформлення заявки на замовлення. Ми співпрацюємо з великою кількістю кваліфікованих авторів, тому виконаємо будь-яку магістерську роботу, в тому числі, якщо результат потрібно терміново.

   Що розуміється під організацією? У кожного свій ритм і формат, але універсальна порада – графік-план. Складіть календар виконання кожного розділу, відведіть достатній час на оформлення, супутні завдання. Обов’язково залиште запас на непередбачені ситуації і підготовку промови до захисту.

   1. Рецензування. Приблизно за місяць до захисту або краще раніше подайте готовий варіант науковому керівнику, який підпише відгук. Це, по суті, оцінка «схвалюю».
   2. Обговорення магістерської роботи і захист. Тобто у вас є можливість прорепетирувати доповідь на обговореннях, після чого буде час на коригування та фінальну доповідь.

   Магістерська робота від компанії «Диплом-Центр» (Київ) не залишить шансів для провалу захисту. Від вас вимагається лише прорепетирувати готовий доповідь. Ми гарантуємо всебічну підтримку, безкоштовні доопрацювання, виконання всіх супутніх завдань. Ваш успішний захист – наша мета!

   Не знайшли, що шукали?

   Задайте питання прямо менеджеру

   Right Menu Icon