Ще зі шкільної лави нам добре знайомі контрольні роботи і реферати. Але студентські варіанти цих робіт дуже сильно відрізняються від шкільних. Так як у студентів більш високий рівень вимогливості. У школі можна було просто взяти підручник в бібліотеці, переписати з нього пару сторінок – і реферат готовий. А ось у студентів все інакше, вони повинні писати реферати, користуючись, щонайменше, 5-6 різними джерелами інформації. Крім того їх потрібно розшукати, потрібно ще й виловити загальну думку з усіх джерел, додати щось від себе і красиво згрупувати все це в один великий текст. Виходячи з цього, реферат є свого роду невеликим науковим творінням, що вимагає витрати певного часу.

Реферат

від 1 дня

від 200 грн.

Фахівці в нашому інформаційно-науковому центрі зроблять всю роботу за вас і оформлять її належним чином. Вам потрібно буде тільки перевірити і захистити свою роботу. Відмінність контрольної роботи від реферату полягає у тому, що перше вимагає більшої конкретності. Наприклад, для того, щоб написати реферат, вам дається певна тема і більше нічого, а ось для контрольної роботи вам надають перелік певних завдань: питання, розрахункові завдання, аналіз теми на будь-якому об’єкті дослідження, тестові завдання, визначені завдання, які вирішуються за допомогою комп’ютерних програм або інших .

Контрольні роботи дуже різні, тому вартість кожної роботи визначається індивідуально.

У нас Ви без проблем можете замовити реферат, або контрольну роботу будь-якого ступеня складності. Ми запевняємо вас, що ваша робота буде бездоганно виконана.

Наші гарантії

Кваліфіковані
автори

Необмежена
гарантія

Своєчасність
 

Унікальність текстів
 

Приклади робіт
Психологія

ТИП РОБОТИ:
Дипломна робота


ТЕМА:

Довіра і маніпуляції в переговорному процесі: етична дилема

МАРКЕТИНГ

ТИП РОБОТИ:
Контрольна работа


ТЕМА:

Соціально-економічні наслідки інфляції

Макроекономіка

ТИП РОБОТИ:
Контрольна работа


ТЕМА:

Структура державного
бюджету

цивільне право

ТИП РОБОТИ:
Стаття


ТЕМА:

Право вимоги і його передача третій особі

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Без оценок)
Loading...