Наукові Статті та публікації

icon

Статті та публікації

від
7 днів
від
1800 грн.
Гарантія
До захисту
Унікальність
від 65%

ВАК, Scopus, тези конференції або науковий журнал - вибір майданчика для публікації величезний і залежить від мети публікації. Наші менеджери допоможуть вам знайти оптимальний журнал для вашої статті.

Звичайно, наші автори підготують для вас унікальну статтю, яка буде відповідати всім вимогам журналу для публікації в вашому вузі.

Вартість публікації статті в журналі ВАК починається від 2000 гривень. Ціна залежить від необхідності перекладу статті, оформлення, підготовки списку використаних джерел, кількості сторінок, оперативності публікації.

Просто надайте нам тему вашої дипломної роботи, вимоги і побажання - і ми все зробимо в найкоротші терміни в найкращій якості)

Безумовно. Всі наші роботи по готовності проходять перевірку на Антиплагіат за кількома системами. Ваша стаття буде мати необхідний рівень оригінальності, визначений на етапі оформлення замовлення.


icon

Дотримання термінів

icon

Безкоштовні доопрацювання

icon

100% Оригінальний текст

Дізнайтесь вартість статтіБезкоштовно

  Оригінальність роботи: 

  %

  Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

  Відгуки

  Максим
  Курсова робота

  Я б хотів поділитися своїми враженнями щодо співпраці з Диплом Центр під час написання моєї курсової роботи. Як студент, я відчував великий тиск та навантаження, і ця компанія дійсно виявилася великим допоміжним фактором у моєму навчанні. Курсова робота була написана професійно, з дотриманням всіх наукових стандартів та вимог мого університету. Я був вражений глибиною дослідження моєї теми. Також ретельно підібрали літературу та джерела, які були необхідні для моєї теми, і це позитивно позначилося на якості роботи. Дякую!

  Андрій
  Курсова робота

  Диплом Центр — це найкращий вибір для студентів. Я замовив у них дипломну роботу і отримав чудовий результат. Велике спасибі за професійну підтримку!

  Олена
  Курсова робота

  Замовила у Диплом Центр курсову роботу і залишилася дуже задоволеною результатом. Якість виконання на високому рівні, терміни дотримуються. Дякую за вашу роботу!

  Максим
  Дипломна робота

  Задоволений якістю дипломної роботи від «Диплом Центр». Фахівці продемонстрували глибоке розуміння теми, забезпечивши науковий зміст та оригінальність. Роботу виконали вчасно, врахувавши всі вимоги. Рекомендую «Диплом Центр» для високоякісних наукових робіт

  Вікуся
  Дипломна робота

  Замовила тут дипломну роботу з педагогіки за порадою одногрупниці. Ціна одразу здалася зависокою, але заради цікавості залишила заявки у інших компаній. Виявилося, шо це найдешевша 😂 Але якість роботи дійсно класна! Так, трохи по термінам затримали, але надіслали перший розділ, який я змогла показати керівнику, щоб той заспокоївся, що я щось пишу😂 Роботою залишилася задоволена і я, і мій керівник її високо оцінив. Тож тепер я можу сміливо радити цю компанію — я ціни чудові, і якість прекрасна! Ловіть серденько ❤

  Олексій
  Магістерська робота

  Рівнем професіоналізму «Диплом Центр» вражає. Вони не лише висвітлили тему магістерської роботи, а й додали новий погляд на проблему, розширивши її контекст. Роботу виконали вчасно та з врахуванням всіх вимог. Дякую вам за високу якість та індивідуальний підхід. Рекомендую «Диплом Центр» для студентів, які цінують якість та професіоналізм

  Наталія
  Курсова робота

  Дуже задоволена виконаною роботою компанії «Диплом Центр». Вони не просто написали курсову роботу, але й врахували всі її індивідуальні особливості. Якість роботи мене вразила: чітка структура, глибокий аналіз та оригінальний підхід. Я висловлюю велику вдячність за вчасність та професіоналізм, роблячи навчання легким та ефективним. Рекомендую «Диплом Центр» для якісних курсових робіт

  Анна
  Курсова робота

  Дякую за зроблену роботу компанії «Диплом Центр». Їх підхід до написання курсової роботи мене вразив: глибокий аналіз теми, точність та оригінальність. Фахівці продемонстрували високий ступінь відповідальності та творчості. Робота вчасно виконана з урахуванням всіх вимог. Рекомендую «Диплом Центр» як надійного партнера у написанні курсових робіт

  Юлія
  Реферат

  Захоплена роботою «Диплом Центр». Автори створили реферат вищого класу — чіткий, структурований та з глибоким аналізом. Індивідуальний підхід та точність виконання залишили приємне враження. Я висловлюю велику вдячність за професіоналізм та рекомендую «Диплом Центр» для якісних та збалансованих наукових робіт.

  Ліна
  Звіт з практики

  Задоволена сервісом «Диплом Центр». Замовивши звіт з практики, отримала не тільки чіткий опис досвіду, але й відмінний аналіз та рекомендації. Фахівці виявилися відповідальними та компетентними. Зручне спілкування та швидкість виконання залишають приємні враження. Рекомендую компанію «Диплом Центр»!

  Карина
  Курсова робота

  Заказывала курсовую. Была готова в обговорённый срок. Работают профессионалы, очень понравилось качество, цены адекватные. Спасибо вам огромное.

  Слава
  Дипломная работа

  Заказывал тут дипломную по экономике. Все было отлично — план сделали, писали по разделам, замечания препода вносили и переделывали, пока тот не был доволен. Уникальность подтянули столько, сколько нужно было. Еще и презентации с докладом бонусом сделали. Спасибо вам! Все сдал и защитился!!

  Мария
  Дипломная

  Все четко и в сроки, работу приняли сразу, менеджеры — тhe вest)))

  Анюта
  Дипломная

  Заказывала дипломную работу по психологии. Мне очень понравилось сотрудничество и сам диплом был написан качественно, интересно и исследование подано с расчетами и выводами. В общем, и я, и мой научрук остались работой довольны)

  Женя
  Курсова робота

  Заказывал тут курсач по политологии. Тема сложная (для меня), но автор написал так доступно и четко, что даже мне стало понятно. Спасибо, защитился норм.

  Галина Б.
  Курсова робота

  Зверталася у дану компанію вже не один раз. Мені сподобалися ціни і терміни виконання. Роботи завжди отримувала вчасно. Нормальні доступні ціни за якісну роботу. Дякую

  Екатерина Е.
  Реферат

  Я обращаюсь в «Диплом Центр» за работами не первый раз и не один год. Работа, времени на разного рода рефераты-курсовые не хватает. Менеджеры отзывчивые, внимательные. Работы хорошего качества, бывают с доработками, но я считаю, что это нормально. Т.к. все преподы разные. В целом я очень довольна сотрудничеством и могу смело рекомендовать проверенную компанию!

  Роман Н.
  Реферат

  С главной задачей справились достойно, ВКР подготовили быстро и так, что приняли почти сразу. Вносили некоторые правки потом с преподавателем, их сделали бесплатно в рамках уже оплаченного договора. Приятно!)

  Як ми працюємо

  ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

  Наш офіс знаходиться в м.Київ. Ви можете внести оплату при оформленні замовлення. Наш менеджер видасть Вам квитанцію з печаткою про внесення коштів

  ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ БУДЬ-ЯКОГО БАНКА

  Якщо у Вас немає карти Приватбанку, немає можливості приїхати до нас в офіс - зверніться до нашого менеджера і він надасть інструкцію для оплати кредитною карткою будь-якого банку світу

  ОПЛАТА ПРИВАТ24

  Якщо у вас немає карти Приватбанку і немає можливості приїхати в офіс - платите прямо на сайті

  • 01

   Оформляєте заявку

   Заповнення займе не більше 3 хвилин

  • 02

   Спілкуєтесь з менеджером

   Будь-яким зручним для вас способом: Viber, Telegram, email або по телефону

  • 03

   Вносите передоплату

   50% від вартості роботи

  • 04

   Отримуєте готову роботу

   Сплатіть залишок і скачайте готову роботу

  Дізнатися вартість

  Сьогодні в вузах України проглядається тенденція до випуску різних альманахів, наукових статей студентами різних ВУЗів.  Як правило, статті пишуться до написання (або в по ходу написання) дипломної роботи, такі статті акцентують увагу на підходи до проблем дослідження дипломних робіт і їх актуальність в сьогоднішній час.

  Відповідно, висуваються досить високі вимоги до статей, складеним студентами.  Вони повинні бути: свіжими, оригінальними, цікавими, повинні бути присутніми посилання на запозичення, висловлення власної думки, по темі, всі статті, перед тим як вступити в друк, проходять перевірку на плагіат.

   Автори, що працюють у нас, складають професійні статті, тому що при складанні статей вони використовують тільки достовірну інформацію з перевірених джерел, а також за плечима мають великий досвід. Статті, написані нашими авторами, користуються попитом.

   Якщо у вас немає часу, тоді сміливо звертайтеся до нас, ми готові прийти вам на допомогу. У підсумку ви отримаєте грамотно написану статтю, кращими авторами, які проведуть всі необхідні дослідження.

   Як швидко ви зможете підготувати статтю для публікації?

   В середньому на написання статті ВАК нам необхідно 10-14 днів, але також ми маємо досвід більш термінової підготовки тексту – до 7 днів без втрати якості.

    

   • Якщо результат мене не влаштує, буде доопрацювання? Воно оплачується додатково?

   Всі виправлення та зауваження від вас, вашого наукового та інших перевіряючих ми вносимо абсолютно безкоштовно і в найкоротші терміни

    

   • Скільки коштує написання статті для публікації в Скопус?

   Вартість написання статті для публікації в журналах Scopus становить від 8100 грн. Кінцева вартість визначається індивідуально перед початком роботи і фіксується в договорі.

    

   • Від чого залежить вартість публікації?

   Вартість публікації залежить від рейтингу обраного журналу, бажаних термінів, обсягу статті та галузевої приналежності

   Ви можете допомогти з вибором видання і гарантувати, що журнал проіндексований?

   Так, звісно. Ми професійно займаємося публікацією статей у виданнях Скопус і даємо 100% гарантію на індексацію.

    

   Так звісно. Ми публікуємо статті з усіх наук, в найкоротші терміни і тільки в «фахових» виданнях

    

   • Що потрібно, щоб замовити написання і публікацію наукової статті для одного з журналів ВАК? Ви допомагаєте вибрати журнал?

   Для замовлення написання і публікації вам необхідно повідомити нам тему або предметну область, внести передоплату, а далі ми все зробимо самостійно: від написання до публікації статті

    

   • Як проводиться розрахунок за послугу?

   Оплата проводиться в два етапи – попередня оплата при замовленні в розмірі 50% і доплата після виконання замовлення. Оплату можна здійснити у нас в офісі, через Приват24 або в будь-якому відділенні банку.

    

   • Які гарантії ви надаєте?

   На всі наші роботи ми даємо 100% гарантію до прийняття до друку або захисту. Ми безкоштовно виправляємо всі зауваження від наукового керівника і гарантуємо відсутність плагіату.

   Не знайшли, що шукали?

   Задайте питання прямо менеджеру

   Right Menu Icon