Наукові Статті та публікації

Статті та публікації

від
7 днів
від
1800 грн.
Гарантія
До захисту
Унікальність
від 65%

ВАК, Scopus, тези конференції або науковий журнал - вибір майданчика для публікації величезний і залежить від мети публікації. Наші менеджери допоможуть вам знайти оптимальний журнал для вашої статті.

Звичайно, наші автори підготують для вас унікальну статтю, яка буде відповідати всім вимогам журналу для публікації в вашому вузі.

Вартість публікації статті в журналі ВАК починається від 2000 гривень. Ціна залежить від необхідності перекладу статті, оформлення, підготовки списку використаних джерел, кількості сторінок, оперативності публікації.

Просто надайте нам тему вашої дипломної роботи, вимоги і побажання - і ми все зробимо в найкоротші терміни в найкращій якості)

Безумовно. Всі наші роботи по готовності проходять перевірку на Антиплагіат за кількома системами. Ваша стаття буде мати необхідний рівень оригінальності, визначений на етапі оформлення замовлення.

icon

Безкоштовні доопрацювання в будь-якій кількості до
самого захисту

icon

Всі роботи оформляються відповідно до ДСТУ і перевіряються на плагіат (Unicheck та ін.)

icon

Всі наші автори - перевірені роками фахівці. Ніяких фрілансерів

Як ми працюємо

  Оригінальність роботи: 

  %

  Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

  ОПЛАТА ГОТІВКОЮ В НАШОМУ ОФІСІ

  Наш офіс знаходиться в м.Київ. Ви можете внести оплату при оформленні замовлення. Наш менеджер видасть Вам квитанцію з печаткою про внесення коштів

  ОПЛАТА КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ БУДЬ-ЯКОГО БАНКА

  Якщо у Вас немає карти Приватбанку, немає можливості приїхати до нас в офіс - зверніться до нашого менеджера і він надасть інструкцію для оплати кредитною карткою будь-якого банку світу

  ОПЛАТА ПРИВАТ24

  Якщо у вас немає карти Приватбанку і немає можливості приїхати в офіс - платите прямо на сайті

  • 01

   Оформляєте заявку

   Заповнення займе не більше 3 хвилин

  • 02

   Спілкуєтесь з менеджером

   Будь-яким зручним для вас способом: Viber, Telegram, email або по телефону

  • 03

   Вносите передоплату

   50% від вартості роботи

  • 04

   Отримуєте готову роботу

   Сплатіть залишок і скачайте готову роботу

  Дізнатися вартість

  Сьогодні в вузах України проглядається тенденція до випуску різних альманахів, наукових статей студентами різних ВУЗів.  Як правило, статті пишуться до написання (або в по ходу написання) дипломної роботи, такі статті акцентують увагу на підходи до проблем дослідження дипломних робіт і їх актуальність в сьогоднішній час.

  Відповідно, висуваються досить високі вимоги до статей, складеним студентами.  Вони повинні бути: свіжими, оригінальними, цікавими, повинні бути присутніми посилання на запозичення, висловлення власної думки, по темі, всі статті, перед тим як вступити в друк, проходять перевірку на плагіат.

   Поле зазначене як * - обов'язкове для заповнення

   Автори, що працюють у нас, складають професійні статті, тому що при складанні статей вони використовують тільки достовірну інформацію з перевірених джерел, а також за плечима мають великий досвід. Статті, написані нашими авторами, користуються попитом.

   Якщо у вас немає часу, тоді сміливо звертайтеся до нас, ми готові прийти вам на допомогу. У підсумку ви отримаєте грамотно написану статтю, кращими авторами, які проведуть всі необхідні дослідження.

   Відгуки

   rewiews Відгуки наших
   замовників
   rewiews 4,9
   rewiews Ref-rating
   rewiews 4,5
   rewiews Google
   rewiews 4,7
   rewiews Rating
   rewiews 4,9

   Нижче наведено відповіді на найбільш популярні запитання:

    

   Так звісно. Ми публікуємо статті з усіх наук, в найкоротші терміни і тільки в «фахових» виданнях

    

   • Що потрібно, щоб замовити написання і публікацію наукової статті для одного з журналів ВАК? Ви допомагаєте вибрати журнал?

   Для замовлення написання і публікації вам необхідно повідомити нам тему або предметну область, внести передоплату, а далі ми все зробимо самостійно: від написання до публікації статті

    

   • Як проводиться розрахунок за послугу?

   Оплата проводиться в два етапи – попередня оплата при замовленні в розмірі 50% і доплата після виконання замовлення. Оплату можна здійснити у нас в офісі, через Приват24 або в будь-якому відділенні банку.

    

   • Які гарантії ви надаєте?

   На всі наші роботи ми даємо 100% гарантію до прийняття до друку або захисту. Ми безкоштовно виправляємо всі зауваження від наукового керівника і гарантуємо відсутність плагіату.

    

   • Як швидко ви зможете підготувати статтю для публікації?

   В середньому на написання статті ВАК нам необхідно 10-14 днів, але також ми маємо досвід більш термінової підготовки тексту – до 7 днів без втрати якості.

    

   • Якщо результат мене не влаштує, буде доопрацювання? Воно оплачується додатково?

   Всі виправлення та зауваження від вас, вашого наукового та інших перевіряючих ми вносимо абсолютно безкоштовно і в найкоротші терміни

    

   • Скільки коштує написання статті для публікації в Скопус?

   Вартість написання статті для публікації в журналах Scopus становить від 8100 грн. Кінцева вартість визначається індивідуально перед початком роботи і фіксується в договорі.

    

   • Від чого залежить вартість публікації?

   Вартість публікації залежить від рейтингу обраного журналу, бажаних термінів, обсягу статті та галузевої приналежності

    

   • Ви можете допомогти з вибором видання і гарантувати, що журнал проіндексований?

   Так, звісно. Ми професійно займаємося публікацією статей у виданнях Скопус і даємо 100% гарантію на індексацію.

   Не знайшли, що шукали?

   Задайте питання прямо менеджеру

   Right Menu Icon